AnasayfaHaberler › Apple iphone 5 Hakkında

Apple iphone 5 Hakkında

Öncelikle belirtmeliyimki iphone 5 ile 4S arasındaki tasarım gerçekten çok farklı. Iphone 5, 4S’e göre daha uzun ve daha ince. Hatta 4S’in rakipleri bile iphone 5 karşısında hantal kalıyor. Ağırlıkta 140 gramdan 114 grama düşmüş. Bu gözünüze az gelebilir fakat kullanımda verdiği his kesinlikle çok farklı. İşlem hızı kesinlikle muazzam bir hız iphone 5’in.

Apple’nin yeni telefonu, gene Apple’nin yeni işletim sistemi olan iOS6 ile çalışıyor. Bir tek problem olduğunu düşünüyorum, Google maps’ın yerini Apple maps’ın alması. Tabi olumsuz yanını söylemişken olumlu yandan bahsetmemek olmaz. Iphone 5’in Facebook entegrasyonu muhteşem olmuş.

IOS herşeye rağmen muhteşem bir işletim sistemi. Hatta 4S’lerinize bu işletim sistemini internetten indirebilirsiniz. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Bunca fark olmasına rağmen iphone 5 fiyatları dudak uçuklatıcak tutarlarda. 64 GB’lık sürümünün fiyatı 2800 tl civarına kadar dayanıyor. Bence bununda Apple fanatiklerini yıldırabileceğini sanmıyorum.

Sonuç olarak;

Iphone 5, Apple’nin hala en yüksek mertebede teknolojiler çıkarabileceğini kanıtladı. Tasarımı, Neredeyse kusursuz olan işletim sistemi, daha büyük ve geliştirilmiş ekranı en iyi yanları. Bununla beraber, dudak uçuklatan fiyatlar bu neredeyse tamamı harika özelliklere gölge düşürmüyor diğil.

iphone 5

iphone 5

Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>