AnasayfaMobil Cihazlar › Apple Watch Alınır mı?

Apple Watch Alınır mı?

apple-watch- fiyatı

apple-watch- fiyatı

Apple teknoloji konusunda liderliğini sürdürürken ailesine bir de Apple Watch katıldı. Apple Watch için akıllı saat tabiri de kullanılıyor. WatchOS adlı işletim sistemine sahip cihaz hem şık bir aksesuar hem de hayatınızı kolaylaştıran bir yardımcı.

Apple Watch Tasarımı

Apple Watch her ne kadar yalnızca bir saat olmasa da konu saat olduğu zaman tasarım her zaman ilk plandadır. Son derece şık bir tasarıma sahip Apple Watch iki farklı modele sahip. Kasa için paslanmaz çelik ve uzay siyahı paslanmaz çelik olmak üzere iki seçeneğimiz bulunuyor. Paslanmaz çelik modelinde ekranı çevreleyen kasa metalik renkteyken, uzay silahı paslanmaz çelik modelinde kasa da ekran gibi siyah renge sahip. Apple Watch arka yüzü ise seramik. Kasa üzerinde şarj girişi ve kulaklık girişi bulunuyor. Ayrıca Apple Watch’unuzubirçok model arasından seçeceğiniz kayışlarla giyim tarzınıza uygun hale getirebilirsiniz. Kayışınızı istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Bunun yanında geniş kadran yelpazesinden seçeceğiniz kadranlarla akıllı saatinizi daha da kişiselleştirebilirsiniz.

apple-watch

apple-watch

Apple Watch Teknik Özellikleri

Apple Watch ekranı Force Touch özelliğine sahip bir retina ekran. Nabız sensörü, ivmeölçer ve jiroskop, ortam ışığı sensörü gibi araçlara sahip. Suya karşı dayanıklı olan Apple Watch su geçirmez değildir. Yağmurlu havada kullanıldığında bir sorun oluşmasa da suya dalmaya dayanıklı değildir. Wi-fi, bluetooth özelliklerine de sahip olan Apple Watch donanımında hoparlör ve mikrofon da mevcut.

Apple Watch Neden Tercih Edilebilir?

Apple Watch ile hayatın daha fazla içine girme şansı yakalayabilirsiniz. Hem şık bir aksesuar sahibi olabilir hem de tüm gelişmelere daha yakın olabilirsiniz. Telefonunuz ile senkronize bir şekilde çalışan Apple Watch telefonunuzu vücudunuz bir parçası haline getiriyor. Bildirimlerinizi çok hızlı bir şekilde alıp tek dokunuşla cevaplayabilirsiniz. Ayrıca Apple Watch gün içindeki tüm fiziksel aktivitelerinizi kontrol ederek sizi bilgilendiriyor. Şık ve ergonomik tasarımıyla her türlü tarza sahip insanın kullanımına uygundur. WatchOS işletim sistemi iOS ile uyumlu bir şekilde çalışıyor ve başarılı bir kullanıcı deneyimi sunuyor. Apple 6s’de de bulunan Force Touch özelliğine sahip Apple Watch ekranı basınca karşı duyarlı. Tüm Apple ürünlerinde olduğu gibi yazılım stabil bir şekilde çalışıyor. Apple Watch, iPhone’unuzla senkronize bir şekilde çalıştığı için iPhone belleğini de kullanıyor. İster istemez telefonunuzun pil ömrünü etkilese de fark edilecek bir negatif etki yok. iPhone’unuzun şarjının hızlı bitmesine neden olmuyor.

Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>