AnasayfaGenel › Askerlik kısalıyormu

Askerlik kısalıyormu

Evet, bir bakanın ve hükümet’in kamu oyu yoklaması aslında bu olay. Şuna dikkat edelim, bakanımız diyor ki ” Bedelli askerliği düşünmüyoruz, fakat askerlik sürelerini kısalmasıyla alakalı bir teklif verebiliriz”. Verdik demiyorlar verebiliriz diyorlar. Aslında bu ufak bir kamu oyu yoklaması. Halkın tepkisine bakılıyor, bana soracak olursanız kendi şahsi fikrimce kısalacak. Bunu bir anda yapamıyorlar haliyle önce milletimizi bir alıştırmaları lazım. Ama görünen o ki kimse sesini yükseltmedi bu diyaloğa. Sonuçta yaklaşan seçimleri de düşünürsek seçimlere yakın bir zamanda askerlik indirilebilir. Hatta seçim zamanında iyice ortaya çıkarırlar, oyları garantiye alabilmek için, seçimler bittikten sonrada çıkarırlar kanunu. Yani açık ve seçik söylüyorum “askerlik kısalıcakmı?”, evet kısalıcak.

askerlik süresi kısalıyormu 2013

askerlik süresi kısalıyormu 2013

zp8497586rq
Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

Yoruma kapalı.