AnasayfaMobil Cihazlar › Asus Fonepad Geliyor

Asus Fonepad Geliyor

Özellikle Samsung ve Apple firmalarının akıllı telefon ve tablet bilgisayar sektörlerinde ipi göğüslemesinden rahatsızlık duyan ASUS, geçtiğimiz günlerde Fonepad’i tanıtarak bu sektörlerdeki adını hatırlattı. Dahili 3G ses ve mobil veri ile akıllı bir telefonun tüm özelliklerine sahip olan cihaz, 7 inç bir tabletinde çok yönlülüğüne sahip bir bilgisayar aynı zamanda.

Android 4,1 Intel Atom Z2420 işlemciye sahip olan Fonepad, netlik sağlama konusunda çok iyi olan IPS teknolojisine sahip. Böylece canlı bir HD ekran bizleri bekliyor. Yani tek bir cihazda tablet ve akıllı telefonun muhteşem bir kombinasyonu da diyebiliriz Fonepad için.340 gr ağırlığı ve 10.4mm ‘lik ince profiliyle oldukça hafif ve tek elde taşımaya müsait bir cihaz. Ayrıca metalik tasarımı ve kompakt tablet özelliği de yine göz dolduran taraflarından. Donanımı yükseltilmiş 1080p Full HD video deşifreleme ve dokuz saatlik batarya ömrü ile de enerji verimliliği konusunda tam not verilebilecek bir ürün.

HSPA+ mobil veri, dahili 3G, Google oyun mağazasından hızlı ve güvenli oyun indirme, sorunsuz bir ses ile mobil cihaz özellikleri de yine çok cazip. Gürültü giderici dahili dijital mikrofon veya Bluetooth kulaklıkta yine tercih edilebilecek özelliklerinden. Ayrıca tablete ve akıllı telefona ayrı ayrı ödenecek faturalar yerine, ödenecek tek bir mobil veri faturası ile bütçeye de dost. Daha ne olsun?

asus fonepad

asus fonepad

Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>