AnasayfaMobil Cihazlar › Iphone 6 Cepte Patladı

Iphone 6 Cepte Patladı

iphone 6 patladı

Apple, Iphone 6 bükülme iddialarından sonra yeni bir şok yaşadı. Iphone 6 patladı. Yanlış duyadınız, hemde iphone 6 cepte patladı. Iphone 6 kullanan bir kişi küçük bir kaza geçirdi ve cep telefonu cebinde patladı.

Apple’nin müşterisi bir bisiklet kullanırken ufak bir kaza geçiriyor ve Iphone 6 cebinde patlıyor. Kişi zorla da olsa telefonu cebinden çıkarıyor, fakat bacağında patlamanın etkisiyle 2. dereceden bir yanık olmasına engel olamıyor. Tahminen iphone 6 darbe etkisiyle patladığı. Kazayı geçiren kişinin ifadesinde “bacağımda çok büyük bir acı ve yanma hissi hissettim. O kadar şiddetli oldu ki patlama beni geriye doğru itti” diyor. Şahıs hastaneye gidiyor ve bu durumu kanıtlayacak raporunu dahi alıyor. İlk defa Apple bir müşterisini yaraladı.

Bu talihsiz kazada müşterini Apple’ye dava açıp açmayacağı merak konusu olmakla beraber, mağdur kişi dava açmasa bile iphone 6 yamuluyor mu diye sorunların kafasında artık Iphone 6 patlıyor mu sorusu da olacağı kesin.

Ama şunu diyebiliriz ki Iphone 6 hala rakiplerine göre açık ara önde. Bu tür kazalar satışları biraz etkilese de iphone 6 ve iphone 6 plus rakiplerine pek fırsat vermeyecek gibi gözüküyor.

iphone 6 cepte patladı

Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>