AnasayfaHaberler › Nil Erkoçlar Erkek olmuş

Nil Erkoçlar Erkek olmuş

Şimdi diyeceksiniz ki ne alaka, “sen teknoloji blog 'usun kardeşim. Ne işin var senin Nil Erkoçlar 'ın erkek oluşuyla” diyorsunuz eminim. Fakat kimse magazin izlemem diye yalanlar atmasın hiç. Magazinle işiniz yoksa bu yazıyı neden okuyorsunuz. Konuya girmeden önce savunmamıda yaptım peşin peşin şimdi konuya giriş yapabilirim.

Haklısınız magazin dediğiniz olay birilerinin özel hayatı, kimseyide ilgilendirmez ama gel gör ki böylesine güzel bir kızımızda hormon bozukluğu olduğunu öğrenince insan şok olmuyor diğil hani. Millet ne yapacağını şaşırdı. Bende bu konuya yorum yapmadan geçemiyeceğim. Hatta sırf bu konu için magazin diye bi kategori bile açtım blog 'um da.

Sosyal medyada patlayan bir magazin haberi oldu “Nil öldü Rüzgar doğdu” diye. Duymayanınız kalmamıştır eminim. Ebe güzel kızım ne yaptın sen kendini ne hale getirdin. Bu kadar güzel bir kızın hormonsal seçimi konusunda diyecek bişey bulamıyorum. Lakin bence kadın olmayı deneye bilirdin. Verdiği reportajlarda “Kendimi hiç kadın gibi hissetmedim, hiç bir erkekle ilişkiye girmedim” demiş. Şimdi biraz bel altı olacak belki ama, herkes kendi istediği seçimlerini yapabiliyor mu?. Sana bu bayanlık reva görülmüş bayan olmuşsun oldukçada güzel bir bayan 'dın. Yazık ettin bence kendine ve kariyerine. En fazla 1-2 hafta parlıyacaksın medyada sonra sönüp gideceksin.

Ayrıca belirmek isterim, erkek olmak öyle sanıldığı kadar kolay bir olay diğil:). Neyse artık kendinde görürsün zaten..

Nil Erkoçlar kimdir diye sorucak olursanız alttaki resimlerde eski ve yeni halini görebilirsiniz. Zamanında “Emret Komutanım” dizisinde oynuyan “erkek fato” lakaplı oyuncu.

Nil Erkoçlar

Nil Erkoçlar

Rüzgar Erkoçlar

Rüzgar Erkoçlar

zp8497586rq
Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

Yoruma kapalı.