AnasayfaTeknoloji › Pembe bir Galaxy Note 2

Pembe bir Galaxy Note 2

samsung

Piyasa sürüldüğü günden bu yana akıllı telefon teknolojisine yön veren ve üzerinde bulunan teknolojisi ile tüm dünya genelinde akıllı telefon kullanıcıların büyük ilgisini görmektedir. Aynı zamanda da her çeşit ihtiyacını son teknolojik kapasitesi ile çözümler üretebilecek muhteşem bir akıllı telefon olan Samsung Galaxy Note 2, yeni bir modeli ile tüm dünya genelindeki akıllı telefon kullanıcılarının beğenisine sunulmaktadır.

Bu alanda insanların ihtiyaçlarına teknolojik çözümler sunabilmesinin yanı sıra tüm dünya genelinde akıllı telefon kullanıcılarının oldukça farklı ve keyifli bir akıllı telefon deneyimi yaşamasına olanak sağlayacak kapasiteye sahip olan Samsung Galaxy Note 2, farklı bir görsellik ile teknolojiyi görsel açıdan daha da zengin bir hale getirmektedir.

Samsung firmasının tüm dünya genelinde beğenilen akıllı telefon teknolojisi Galaxy modelinin amiral gemisi olarak nitelendirilen dev ekranlı Galaxy Note 2 için piyasaya sürülerek tüm dünya genelindeki akıllı telefon kullanıcılarına sunulan renk seçeneklerine farklı bir renk daha katılmaktadır. Samsung Galaxy Note 2 5,5 inçlik ekran kapasitesine sahip dev akıllı telefonun pembe seçeneği de en kısa süre içerisinde tüm dünya genelinde Samsung Galaxy Note 2 teknolojisi tutkunlarının beğenisine sunulacaktır.

Tüm dünya genelindeki geleneksel akıllı telefon renklerinden sıkılan ve bıkılan kullanıcılar artık isterlerse bu açık pembe renkli yeni modeli tercih edebileceklerdir. Samsung henüz yeni modelin hangi ülke piyasası içerisinde akıllı telefon kullanıcılarının beğenisine sunulacağı konusunda resmi olarak herhangi bir açıklama yapmamıştır. Şu ana kadar Samsung Galaxy Note 2 ile akıllı telefon teknolojisine farklı bir renk kazandıran bu pembe model akıllı telefon hakkında sadece Samsung firmasının Tayvan resmi sitesindeki gösterilmiş olmasıdır.

Bu konudaki en yakın sürede Samsung firmasından kamuoyuna herhangi bir açıklama yapılacağı tahmin edilmektedir. Teknolojik kapasite olarak 5,5 inçlik ekran kapasitesini ve 1.6 Ghz dört çekirdek işlemci, 2 GB RAM ve 8 Megapiksel LED Flaş gibi niteliklerinin aynı olacağı ve sadece akıllı telefon teknolojisine görsel bir zenginlik katmaktadır.

Özellikle bayanların görselliği daha yüksek bir teknolojiyi kullanabilme olanağına sahip olabilmesi amacı ile tasarlandığı konusu tartışmaya mahal vermemektedir.

Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>