Anasayfainternet › Samsung’dan Yeni Tablet Duyurusu : Galaxy Note 8

Samsung’dan Yeni Tablet Duyurusu : Galaxy Note 8

Teknoloji devleri her gün yeni bir şeyler üretip piyasaya sunuyor ve tanıtıyor. Samsung’un yeni 8-inç ekrana sahip tableti şubat ayında geleceği duyuruldu.

Samsung, Galaxy Note ile sağladığı başarıyı tablet platformunda da Galaxy Note 10.1 ile devam ettirmişti. 10.1-inç boyutunda olan tablet S-Pen kalem ve sunduğu birçok yazılım desteği ile kullanıcılardan tam not aldığını söyleyebiliriz.

Samsung’un Note serisine yeni bir tablet ekleyeceği uzun bir süredir konuşulmakta idi. Çeşitli test raporlarında da görünen tablet için neredeyse tüm detaylar ortaya çıkmış durumda. Galaxy Note N5100 (Note 8) olarak kodlandırılan tablette adından da anlaşıldığı üzere 8-inç boyutunda 1280 x 800p çözünürlüğünde Super Clear LCD ekrana sahip olarak gelecek.

 Telefonda dört çekirdekli bir işlemci kullanılacak. Ancak hangi birim olduğu henüz netlik kazanmadı. Bunun yanında 5mp çözünürlüğünde arka ve 1.3mp ön kamera, 2GB RAM, 4600mAh kapasiteli pil, Android 4.2, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n , USB 2.0, Bluetooth 4.0, 7.95mm kalınlık ve 330g ağırlık tabletin özelliklerinden.

Galaxy Note 8’un çıkış tarihi ise henüz belli değil. Şubat ayında gerçekleşecek Mobil Dünya Kongresi’nde kesin tarih belli olacak.

Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>