AnasayfaTeknoloji › Sony Life Space UX İle Duvarlarınız Canlanıyor

Sony Life Space UX İle Duvarlarınız Canlanıyor

Duvarlarımız evlerimizin örtüleridir. Onları her insan, kendi zevkine göre değişik şekillerde döşemektedir. Ancak bir süre sonra bunlardan sıkılan insanoğlu, yaptığı döşemeyi yenisiyle değiştirerek evine bambaşka bir hava katmayı amaçlamaktadır. Bu konu teknolojiyi de bir bakıma ilgilendirmiş olmalı ki, teknoloji devi Sony bu alana da el atmış.

Duvarlarınıza hayat verin

Geçtiğimiz sene yaşam alanlarının isteğe göre tekrar tekrar tasarlanabilmesini sağlayan Life Space UX serisini teknoloji meraklılarıyla buluşturan şirket, bu seriyi bu senede devam ettirmiş ve bu seriye bir yenisini daha katmış.

Sony Life Space UX

Duvarlarınız nasıl canlanabilir ki?

Cihazın çalışma prensibi bir yansıtıcı ile görüntünün duvara yansıtılmasına dayanıyor. Ancak bu üründe yansıtıcı karşı duvara kurulmuyor. Çünkü yansıtıcı duvarın hemen dibine kuruluyor ve iki duvar arasına gidip gelen şeylerin görüntüyü bozması engelleniyor. Sizleri alıp bambaşka dünyalara götüren cihaz bunu sessiz sedasız da yapmıyor. Beraberinde gelen yüksek ses kalitesine sahip hoparlörlerle ortama müzik de ilave edilince, insan bu geniş deryada kaybolup gidiyor.

Film de izleyin

 Kurulduğu duvara sadece belirli bir görüntüyü yansıtmayan cihaz, aynı zamanda filmleri de duvarınıza yüksek görüntü kalitesinde yansıtıyor. Kurulduğu alan ister mutfak olsun, ister banyonuz her alanda film izlemeniz mümkün olabiliyor.

Gelişen teknoloji ile her gün yeni şeylerle tanıştığımız dünyamıza Sony’nin bu serinin devamı niteliğindeki yeni oyuncakları ile renk katmasını diliyoruz. Evlerimizin yeni bir havaya ihtiyacı olduğunu hepimiz düşünüyoruzdur.

Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>