Anasayfainternet › Yandex Arama Motoru

Yandex Arama Motoru

Dünyanın ihtiyacı olan ve diğer arama motorlarına rakip olarak geçtiğimiz yıllarda piyasaya çıkan, çıktıktan sonra da çok sayıda kullanıcıya ulaşan arama motoru yandex sayesinde sizlerde diğer arama motorlarında hatta onlardan daha üstün hizmetleri alabilirsiniz. Yandex geçtiğimiz aylarda Türkiye’de ofis açmış ve tam manası ile ülkemizde kullanımına başlamıştır. Kullanıma başlandığı günden bu güne dünyaya damgasını vuran yandex ile istediğiniz her konu hakkında dilediğiniz bilgileri öğrenebileceğiniz gibi, görseller ya da video kısımlarından da dilediğiniz resimleri ya da videoları rahatlıkla bulabilir ve bilgisayarınıza veya telefonunuza kolaylıkla indirebilirsiniz. Türkiye’de bulunan kullanıcılar ya da Türkiye hakkında insanların ihtiyacı olan bütün bilgileri öğrenebilmelerinin yanında, kullanıcılarına haberler, e-posta gibi daha pek çok konuda hizmet vermeyi amaçlayan ve bunları yaparken de kullanıcı memnuniyetini düşünerek kendisini kullanıcılarının kolay kullanabilmesi için olanaklı kılan bir arama motoru olarak karşınıza çıkmaktadır. Rusya pazarında ilk sırada dünya arama motorları içerisinde de ilk 5 içerisinde yer alan yandex çok büyük bir kullanıcı kitlesiyle Rusya’da birinci sıradaki yerini 10 yılı aşkın bir süredir korumaktadır. Birkaç yıl önce diğer ülkelerden bazılarına da hizmet vermeye başlayan yandex çalıştığı servislerine göre çeviri yapmakla yetinmeyip her ülke için gerçek bir hizmet vermeyi kendisine amaç edinerek bu yola çıkmıştır.

Yandex bünyesinde her türlü bilgiyi bulundurarak kullanıcılarının sorabileceği bütün sorulara cevap vermeyi kendisine görev edinmiş bir arama motoru olarak karşınıza çıkmaktadır. Arama torunda sorulan sorular gayet açık ve net sorulduğunda aramalar sadece webde değil son çıkan haberler ve ürünler üzerinde de arama yapılarak sizlerin karşısına ihtiyacınız olan bilgiler çıkacaktır. Yeni teknolojileri sadece insanlar için geliştiren yandex arama motoru sıralamasında dünyada bir numara olmayı hedeflemektedir. Yani buradan bir sonuç çıkaracak olursak yandex öncelikle kullanıcılarının en iyi hizmeti almasını sağlamayı amaçlamakta, işin ticari boyutunu ise en sona bırakmaktadır. Çeşitli konular üzerinde uzmanlaşmış profesyonel kadrosu ile her daim kendisini güncel tutmaya devam eden yandexe gelerek sizlerde dilediğiniz aramalarınızı yandex ayrıcalığı ile yapabilir ve en yeni bilgilere ulaşabilirsiniz.

yandex

yandex arama motoru

zp8497586rq
Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

Yoruma kapalı.