AnasayfaMobil Cihazlar › Zarafet ve İhtişamın Adı Vertu!

Zarafet ve İhtişamın Adı Vertu!

Dünya çapında lüks mobil telefon denildiğinde ilk akla gelen isimlerden birisi şüphesiz ki Vertu. Geçtiğimiz günlerde Android 4,0’ lı akıllı telefonu VERTU TI’yı da piyasaya sürerek, sektördeki yerini sağlamlaştırdı. VERTU TI her anlamda göz dolduran ve özellikleriyle beklentilere karşılık veren, konforlu bir telefon modeli olma özelliğini taşımakta. Peki, hangi özellikler bu telefonu bu kadar eşsiz kılan?

Öncelikle VERTU TI, Vertu’ nun akıllı telefon sektöründe eşsiz malzeme seçimi, benzersiz zarif tasarımı ve el emeği geleneğini sürdüren bir model. Yani işçilik tamamen el emeği bu telefonda. Harika bir dayanıklılık ve ideal ağırlık sunan titanyum kasası göze çarpan diğer özelliklerden. Ayrıca safir kristal ekran, deri parçalar ve yakut bir Vertu tuşu ( LIFE VE CERTAINTY gibi özellikler taşıyan bir tuş) lüksünün birer parçası. Android 4,0 işletim sistemi, 1,7 GHz işlemci, 64 GB iç bellek, 1080 p video çekimi, Full / Nano SIM kapasitesi, 8 MP arka kamera, 1,3 MP ön kamera teknik özellikleri arasında.

VERTU TI piyasaya sürülmeden önce çeşitli testlerden geçirilerek, onaylandıktan sonra alıcıya çıkarılıyor. Bu testler arasında ekran darbe testi, kasaya uygulanan deformasyon testi, aşırı sıcaklık testi, mekanik ve çevresel 40 adet değişik test ve daha birçoğundan geçiriliyor. Böylece kendinden emin bir şekilde piyasalardaki yerini alıyor.

zp8497586rq
Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

Yoruma kapalı.