AnasayfaEğlence › 1 Kezban 1 Mahmut Sinema Filmi Oluyor

1 Kezban 1 Mahmut Sinema Filmi Oluyor

bir kezban bir mahmut

1 Kezban 1 Mahmut Türkiye’nin ilk interaktif dizi olma özelliğini taşıyor. Bu ekip hiç bir maddi karşılık almadan, bizim için çok eğlenceli bir projeye imza attı. Şahsen ben yirmi bölümlük maceralarını kaçırmadan zevk ve keyifle izledim. 1 Kezban 1 Mahmut ekibi aslında Türkiye’de devrim niteliğinde bir projeye önderlik yaptı diyebilir. Dizi sektörünün sadece televizyon kanallarına has olmayacağını gösterdi. Ben şahsen bu 1 Kezban 1 Mahmut ekibini gönülden tebrik ediyorum.

Şimdi ise bu ekip yeni bir projeyle karşımıza çıkıyor, 1 Kezban 1 Mahmut Sinema Filmi.  Ben bu filmin çok eğlenceli olacağına, bizi çok güldüreceğine gönülden inanıyorum. Alt tarafta ekibin kendi resmi duyuru fragmanlarını yayınlayacağım. Ekibin bizden istediği, bu fragmanı biz hayranlarının elimizden geldiği kadar sosyal medyada yaymamız. Bizde SiberEkip.com olarak 1 Kezban 1 Mahmut Ekibinden desteğimizi esirgemiyoruz. Sizde desteğinizi esirgemez bu videoyu Facebook, Twitter ve Youtube sayfalarınızda paylaşırsanız mutlu oluruz. Bu bir anlamda sosyal medyanın gücünü televizyon kanallarına göstermek olacak. Bu proje tutarsa Türkiye’de bir çok senaristimizin, yazarlarımızın ve başarılı fakat destek bulamamış amatör oyuncularımızın ilham kaynağı olacağından ve televizyon kanallarına ihtiyaç duymadan kendi planlarını yapmaya örnek teşkil edeceğinden eminim.

Son olarak, 1 Kezban 1 Mahmut ekibinin başarılarının devamını dilerim.. Şimdi sizi videoyla baş başa bırakalım..

Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

1 Yorum.[Yorum yazın]

  1. kezban 1 izlemek lazım

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>