AnasayfaAöf › 2013 AÖF Final Sonuçları Açıklandı

2013 AÖF Final Sonuçları Açıklandı

2013 AÖF final sonuçları açıklandı açıklanmasına ama eminim sonuçlar kimsenin beklediği gibi diğil. Neden böyle oldu anlamadım. Bütün derslerim, beklediğim notların altında gelmiş. İnsan kendine soramadan geçemiyor “Bir yanlışlık mı var acaba” diye. Not ortalamasını hesaplamakta ayrı bir mesele tabi. Hayır insan yanlarına geçtiniz, kaldınız dönem ortalamanız şudur diye yazar. Belki diyeceksiniz herşeyi devletten bekleme diye ama sistem yeni millet neyi nasıl yapacağını bilmiyor. Neyse yapacak bir şey yok. Sınav sonuçlarınızı aşağıdaki veridiğim linkten Tc kimlik numaranızı girerek görebilirsiniz..

https://ogrenci.anadolu.edu.tr/tr/SinavNotAciklama/LoginWithoutPass.aspx

zp8497586rq
Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

Yoruma kapalı.