AnasayfaFobilerOtomobil › Acura Mdx ile Farkı Keşfedin

Acura Mdx ile Farkı Keşfedin

acura mdx

Konforlu, rahat, muhteşem görüntüsü ve genişliğiyle büyük aileler için vazgeçilemez bir araç artık yollarda sizlerle buluşuyor. Birçok renk çeşidi ile dikkatleri kendine çeken özel bir araç istiyorsanız daha fazla beklemenize gerek kalmadı. Acura mdx yeni modelleriyle sizleri karşılamaktadır. Kokpitin çekici görüntüsü ve spor koltuklarının rahatlığı sayesinde araçtan inmek istemeyeceksiniz.

Acura mdx Spor dizaynlı deri koltukları ve 7 yolcu kapasitesi için özellikle geniş ailelerin tercih sebebi olacaktır. Araç çok özellikli olup 6 ileri otomatik şanzıman, önden çekiçli, üç alanı kapsayan otomatik klima ve kişisel kontrollü hava filtresi, sekiz adet hoparlör, USB, dinamik ses özelliği ile donatılmış ses sistemi, uyumlu cd player, navigasyon, bluetooth özelliği ayrıca telefonunuzu kullanmadan araç içi bağlanabilmeniz mümkün, geri görüş kamerası, geniş yol izleme özelliği, anahtarınızdaki tek tuşla otomatik açılan bagaj ki bagajınız bütün bavullarınızı alabilecek özellikte geniştir.

Daha birçok özelliği sayesinde bu araca aşık olacaksınız. Acura mdx 2014 güvenli yol tutuşu ile siz ve ailenizin yolculuğunda içiniz rahat edecektir. Şık tasarımı ve donanımı sayesinde yolları hakimi olacaksınız ve bir bakan bir daha bakacak bu muhteşemlik karşısında gözlerini sizden ve arabanızdan alamayacaktır. Aracınız size küçük geliyor ve farklı tasarım ve diğer araçlarda bulamayacağınız özellikler istiyorsanız sizde bir acura mdx sahibi olmalısınız. Rahatınıza düşkünseniz ayrıca spor arabalardan vazgeçemiyorsanız bu araçla her iki özelliği de görmeniz mümkün.

Acura Mdx Fiyatı

Acura Mdx Fiyatları şu an için 42.000$ ile 52.000$ arasında, aksesuarlarına göre fiyat değiştirmekte.

2014 Acura MDX

acura mdx 2014 iç görünüm

acura mdx fiyatları

 

Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>