AnasayfaUygulamalar › Android Market Tarih Oluyor

Android Market Tarih Oluyor

İnsanlar her zaman yeni gelen uygulamalar büyük bir merak ile eğilir. Yeni uygulamayı hemen akıllı telefonlarına indirip aktif bir şekilde kullanmak isterler yeni gelen sürümler genelde eski sürümlerin çok daha ileri düzeyi olur ve eski sürüm genel olarak önemini yitirir. Elbette ki aslında doğru olan da budur. Bir konuda yenilik varsa eski uygulamaya rağbet azalır.

Nerden nereye gidiyoruz?

   Bundan çok daha önce 2010 senesinde Android market uygulaması yer almış ve insanlar bu uygulama ile akıllı telefonlarında birçok uygulamayı aktif olarak kullanmışlardır. Daha sonra Play store adını alan bu uygulama birçok akıllı telefonda aktif şekilde kullanılmıştır. Herkes için önemli olan kolay erişilebilen siteler ile kendini rahatlatmaktır. Bunca zaman Android market uygulaması da bunu yapmaya başarmıştır. Ancak zamanla isteklere cevap veremeyen bu uygulama artık yenilenme ihtiyacı duymuştur. Bu nedenle 30 Haziran sonrası bu uygulama da eski önemini yitirmeye harılanıyor ve yepyeni uygulama ile Google eski uygulamayı rafa kaldırıyor. Google daha fazla ilgiye şahit olarak kullanımı azalan Android’in kullanım oranı yüzde birin altına düşüyor.

Her yeni uygulama şüphesiz eski uygulamanın öneminin yitirilmesine sebep olur. İşte sırf bu yüzden insanlar yeniliği sever ve büyük ilgi ile karşılarlar. Bu nedenle yenilikler sizleri şaşırtmasın. Sizlerde gelişen teknolojiye yak uydurun ve gelişen teknolojinin hızına yetişin. Elbette işinize de bu çok daha fazla gelecektir emin olun.

 

Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>