AnasayfaTeknoloji › Apple Watch İle Dünyayı Kolunuzdan Yönetin

Apple Watch İle Dünyayı Kolunuzdan Yönetin

AiWhatchpple firmasının üzerinde uzun yıllar boyunca çalıştığı ve 2015’te piyasaya süreceğini açıkladığı akıllı saat, iWatch tahmin edemeyeceğiniz kadar özelliğe sahip. Kolunuzdan tüm dünyayı kontrol edebilmenizi sağlayan bu akıllı cihaz klasik saatlerin şekline sahip olsa da ekranı ile sizi şaşırtacak.

iWhatch’ın Özellikleri

  • iWatch ile takviminizi kontrol edebilirsiniz, oluşturduğunuz programlar ve etkinlikler ile hiçbir şeyi unutmayacaksınız. Etkinliklerin bildirim olarak sizlere yansıtılacağını düşündüğünüzde bu özelliğin ne kadar kullanışlı olduğunu anlayabilirsiniz.
  • Hiçbir şehirde iWatch’ınız varsa kaybolmazsınız. İnternet bağlantısı ile giriş yaptığı harita ile navigasyon sistemine ve gideceğiniz rotalara erişebilirsiniz. Ayrıca Passbook ile uçuşlarınıza dair tüm bilgilerinizi takip edebilir ayrıca biletlerinizin tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Ergonomik yapısı ile cep telefonunuzdan dinlediğiniz şarkıyı cep telefonunuzdan yönetmek zorunda değilsiniz. Saatinizin ekranına yansıtacağınız görsel açıdan etkileyici animasyonlar ile müzik çalarınızı telefonunuz yerine saatinizden yönetebilirsiniz.

iWatch İle Her Ortamda Dikkat Çekeceksiniz

  • Saatinizden yürütebileceğiniz kronometre, zaman sayacı ve alarm sayesinde hayatınız oldukça kolaylaşacak. İnternet bağlantısı ile hava durumu, borsa ve diğer sosyal medya bilgilerinizi takip edebileceğinizi de unutmamalısınız.
  • Tüm bunların yanı sıra iWatch’ın en gelişmiş ve en etkileyici özelliklerinden biri olan kamera eşlenmesi, cep telefonunuzun kamerasını gerçek zamanlı olarak takip edebilmenizi, çektiğiniz fotoğrafları düzenleyip istediğiniz zaman görebilmenizi sağlıyor.
  • Apple’ın en kaliteli ve en şık değiştirilebilir saat kordonları, sizlerin içinde bulunduğunuz her ortamda şıklığınız ve teknolojiye hakimiyetiniz ile dikkat çekmenizi sağlayacak.
Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>