AnasayfaGenel › Apple Watch’dan Farklı Bir Yenilik

Apple Watch’dan Farklı Bir Yenilik

 Apple Watch kullanımı son derece rahat normal bir saat kullanım hissi veriyor. Uygulama alanı çok önemli telefon ile eşleşme özelliği var bu şekilde kullanımı oldukça kolay. Kol da ise belli bir zaman sonra yok hissi veren bu saat 2000 tl değerinde.

 Apple Watch bize neler getirecek?

Telefondaki uygulama ile saati etkin şekilde kullanabilir. Ve saat ile uygulama yerleri değiştirilebilir. Bildirim ayarları değiştirilebilir, uçak moduna geçilebilir. Bileğinizin hareket etmesi ile saatin ışığı da harekete geçiyor. Bu saat ile özelleştirme yaparak kendinizin istediği bir şekli ya da rengi seçebilme şansınız var.  Bu saatin en önemli özelliği rehberdeki herkesi görüyor arama şansınız var. Mesaj gönderme şansınız da mevcut. Burada aynı şekilde yapılan egzersizler hareketler kalp atışlar kolaylıkla izlenebiliyor. Saat ile kamerayı açtığında telefondaki kamerada açılıyor ve kolaylıkla resim çekilebiliyor. En çok sorulan soru oyun oynanıyor mu sorusu. Buna da cevap evet oluyor ve bu sayede oyun da oynanabiliyor. Kolaylıkla maillerde kontrol edilebiliyor.

Apple Watch saatin şimdi kordonu gökkuşağı haline getirildi ve bu saatin alınması ile LBGT gruplarına kaynak sağlanıyor. Bu kısım göreceli bunu onaylayan onaylamayan insanlar olabilir. Elbette bu sizlere kalmış ancak kesinlikle gelen paranın bu gruba gittiğine dair net bir bilgide mevcut değil. Sizlerde bu konuda net bir bilgiye sahip değilseniz doğru araştırmalar ile bu muhteşem ürüne sahip olabilirsiniz.

Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>