AnasayfaMobil Cihazlar › Asus Zenfone 6 İnceleme

Asus Zenfone 6 İnceleme

Asus akıllı telefon üretimi konusunda aslında birçok firmaya göre oldukça geri kalmış ama belli yönlerinden dikkat çeken ama bazı özellikleri ile Asus firmasının bu işte amatör olduğunu belli eden bir tasarım ile karşımıza çıktı. Aslında Zenfone 5 diye bir modeli de bulunmasına rağmen daha fazla tutulan telefon Zenfone 6 modeli ve özellikleri hakkında sizlere bu yazımızda değerlendirme açısında bilgi vereceğiz.  Asus en temel olarak dikkat ettiği husus güç tüketimini azaltmak için kullandığı 720p ekran ile aslında benzerlerinin çok gerisinde kalıyor ama büyük ekran düşük çözünürlük ile güç tüketimi konusunda da rakiplerine fark atıyor.

asus zenfone 6

Asus Zenfone 6 Özellikleri

  • 6 inç gibi bir ekran ile karşımıza çıkan telefon ergonomik olarak elde tutulması zor bir telefon.
  • Üst tarafında bir adet kulaklık girişi altında ise hem şarj hem veri transferi için kullanılabilecek olan bir mikro usa girişi bulunmakta.
  • Yanda ise ses tuşları ve sessize alma tuşu haricinde tuş yok.
  • Arka kapağı açılır olmasına rağmen batarya çıkarılamıyor
  • Yanlarda çift sim kart girişi ve artırılabilir hafıza için mikro usa kart girişi için bölme bulunuyor.

Asus Zenfone Avantajları

                13 mp kamerası ve flaş desteği ile size oldukça güzel fotoğraflar ve 2 mp ön kamerası ile mükemmel olmasa da güzel selfieler sunmaktadır.

Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>