AnasayfaFobilerOtomobil › Audi SQ5 İle Konforun Tadını Çıkarın

Audi SQ5 İle Konforun Tadını Çıkarın

2009 Audi Q5 CARACTERE

Audi SQ5 Özellikleri

Q7 modelinin biraz küçüğü olan Audi SQ5 biraz pahalı olmasına karşın oldukça konforlu ve oldukça lükstür. Audi Q7 ile oldukça benzer yanları bulunan bu modele ilk baktığınızda Q7 ile karıştırmanız oldukça doğaldır. Yükseklik olarak biraz düşük tasarlanan bu model onu diğer modelden birazda olsa ayırmayı başarmıştır. Hem Audi markasının sportif görünümünden hem de zarif görüntüsünden alan bu araç mükemmel dış tasarımı ile sürücülerini oldukça memnun etmiş gözüküyor. Bu modeller genellikle dağ modeli olarak tasarlansa da bu model dış görüntüsüne bakılacak olunursa şehir içinde daha fazla tercih edileceğe benziyor. LED’li farları ve derin motor kaputu çizgilerine sahip olanaraç oldukça sportif bir görünüm çizmektedir. Arka tarafında da Ledlerin tercih edilmiş olması aracın sportifliğini arttırmış.

audi-q5-resimleri

audiQ5

Audi Q5

Audi SQ5 İç Görünüm

audi-q5-iç görünüm

İç mekana bakıldığında tipik bir Audi iç mekanı ile karşılaşmaktayız. Bir çok düğmeyi barındıran orta konsol ve direksiyon simdi adete uçak kokpitine benzemektedir. Bu donanımlara ayrıca geri görüş kamerası da eklenmiştir. Audilerin tüm modellerindeki gibi joystick tarzı tuşlar oldukça kullanışlı ve ergonomik bir görüntü çizmektedir. Koltukları her zamanki Audi gibi deri olarak tasarlanmış ve ısıtma sistemi ile oldukça konforlu bir yolculuk için çok uygundur. Güvenlik konusuna gelindiğinde ise her zamanki Audi gibi güvenliği oldukça üst düzeyde tutulmuş ve oluşabilecek kazalara göre her türlü tedbir alınmıştır. Girdiği tüm güvenlik testlerini 5 yıldızlık bir performans ile geçmeyi başarmıştır.

audi-q5-iç mekan

 

 

Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>