AnasayfaMobil Cihazlar › Blackberry Passport İnceleme

Blackberry Passport İnceleme

blackberry-passport

Blackberry’nin yeni telefonu sadece iş dünyasını hedeflemiş. Blackberry yeni modelinin adı Blackberry Passport. Bu model piyasaya çok başarılı bir şekilde giriş yaptı ve ilk çıkan stoklarının tamamını bitirdi.

Şirket Blackberry passport modeliyle kısa zamanda 200 bin adet satarak yeni bir satış rekoruna imza attı ve Blackberry Passport bu modeliyle tarihe adını kazıdı. Şirketin ceo’su, Apple’yi rakip olarak görmediklerini, bu yeni nesil Blackberry telefonunun sadece iş dünyası hedef kitle olarak belirlendiğini söyledi.

Blackberry Passport özellikleri bakımından en çok ilgi çeken tarafının büyük ekranı, QWETY geniş klavyesi ve uzun batarya ömrü olduğunu söyleyebiliriz. Hatta pil ömrü 36 saat gibi uzun bir süre olması çok büyük bir avantaj sağlıyor. Tabi bu yeni nesil mobil cihaz özellikle BYOD (bring your own device) olayına da hassas olarak yaklaşmış. OS 10.3 işletim sistemiyle çalıştığını da  söylememiz gerek. Geçtiğimiz Cuma günü firma tarafından yapılan açıklamada, piyasaya çıktığı gün ilk parti stokların hemen bitirildiği duyuruldu.

Bu yeni nesil Blackberry, firmasının yeni kurtarıcısı olabilir. Blackberry Passport fiyatı henüz Türkiye için belirlenmedi. Fakat Amerika da 600$ civarında satıldığını söyleyebiliriz. Türkiye’ye ne zaman geleceği belli olmadığını da söylemeden geçemiyorum.

BlackBerry-Passport-inceleme

Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>