AnasayfaBilgisayar › Chrome'ye Virüsmü Bulaştı

Chrome'ye Virüsmü Bulaştı

Bu Sıralar facebook 'ta bir Chrome eklentisi bir virüs dolaşıyor. İşin açıkçası güzelde kandırıyor insanları ben bile düştüğüme göre 🙂

Şu anki aktif yalanları flash player indir yalanı tabi bu zaman içinde değişecektir. Bu virüs eklentiler bölümünüzü kitliyor chrome tarayıcısında. Sizin adınıza facebook ve twitter 'da paylaşımlar yapıp sayfalar beğeniyor. Yani anlayacağınız tam anlamıyla iğrenç bir virüs. Gelelim Çözümüne, gerçekten çok basit aslında. Önce chromenizin denetleme sekmesini tıklayın, sonra orada “arka plandaki sayfaları görüntüle”meyi tıklayın. Oradan da yabancı olduğunuz eklentiye gelin ve bu işlemi durdur butonunu tıklayın ve bir bakmışsınız bu insan kandıran şerefsiz eklenti silinmiş:)

Gördüğünüz gibi çok basit. Bu virüs eklentinin adı sürekli değişebilir. O yüzden eklentinin adı şudur diye isim vermek istemedim, ALLAH'tan kaldırılması kolay. Yardımcı olabildiysem ne ala.

zp8497586rq
Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

1 Yorum.[Yorum yazın]

  1. Film sitelerinden genelde denk geliyorum flash sürümü güncelleme yada izlemek için flash indir die link cıkıyor linke tıklayınca adobenin değilde başka bir siteye gidiyor. Dikkatli olmak lazım.