AnasayfaSosyal › Dominos, Turkcell Kampanyası

Dominos, Turkcell Kampanyası

Geçtiğimiz günlerde Dominos, Genç Turkcell’ilere özel Bir kampanya başlatmıştı. Genç Turkcell tarifesine sahip olanlar orta boy pizzaları telefonuna gelen kodlarla ücretsiz olarak alabiliyordu. Fakat bu durumu ticarete dönüştürmek isteyen bazı zihniyetler, bu kodları internette ücret karşılığında satmaya başladı. Hemde gayet uygun 3-4 lira gibi bir fiyata satıyorlardı.

Dominosun bu durumu fark etmesiyle bu kampanyanın bitirildiği söyleniyor. Fakat bu bilgi yanlış bir bilgi. Müşteri hizmetleriyle yaptığım birebir görüşmede, kampanyanın devam ettiğini söylediler. Ancak, Dominosun bu kodları satanları mahkemeye verdiği konusunda sanal alemde ve forumlarda bir dedikodu dolaşıyor. Ne kadar gerçek bilinmez tabi.

Dominosun şikayettiyle ilgili söylentiler

Dominosun şikayettiyle ilgili söylentiler

Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>