AnasayfaGenel › Emporio Armani Saat Tutkunlarını Memnun Edecek

Emporio Armani Saat Tutkunlarını Memnun Edecek

Bizler kendimizi severken kendimizi şımartmayı da seviyoruz. Kadın erkek demeden bunu ise kıyafet ile ya da kıyafeti tamamlayan aksesuarlar ile yapıyoruz. Ünlü iş adamları için vazgeçilmez nokta burada saat. Belki bir çekmece dolusu her renk ve desene uygun saatle kendilerini mutlu hissediyor. Ama sadece üst kesim mi? Elbette hayır birçok insan saat düşkünü ve bu konuda da çok fazla taviz vermezler. Her şey bir yana bazı kadınlar vardır ki erkeklere ya da bazı erkekler vardır ki kadınlara baktıklarında direk saat dikkatlerini çeker. Mesela bana göre bir erkek saat kullanmalı ve bunu huy haline getirmeli.

Saat severler yeni modele inanamayacak

Saat, şıklığın göstergesi.En özel gecelerde kullanılacak diye düşünmeyin ama. Nasıl ki şık kıyafet spor kıyafet var bunu gibi. Saatin de her giyim tarzına uygun modelleri mevcut. Ancak şuanda öyle bir model geliyor ki akıllı telefon uygulanmasından sonra akıllı saat uygulaması Enporio Armani saat tutkunlarını heyecanlandırmayı başardı. Bu akıllı saat teknolojik bir harika resmen.Henüz fiyatı konusunda net bir açıklama yapılmadı ancak reklam filminin çekildiği görülüyor. Bu akıllı saat uygulaması ile aktive takibi yapılacak müzik dinlenebilecek. Bu akıllı saat Android Wear 2.0 işletim sistemine sahip.  Şimdi gözler bu akıllı saati bekliyor. Evet, yenilikler biz insanları heyecanlandırıyor. Böyle bir dünya da daha neler çıkacak karşımıza daha ne yenilikler gelecek.

Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>