AnasayfaFacebook › Facebook’tan Para Gönderilebilecek

Facebook’tan Para Gönderilebilecek

facebook para gönderme

Sosyal medyanın lideri Facebook dev bir adım için hazırlanıyor. Yakın zamanda Facebook’tan para gönderme işlemi kullanıcılara sunulacak. Zuckerberg, Facebook’u sosyal medyadan bir adım daha öne taşımaya hazırlanıyor. Facebook para gönderme işine soyundu.

Bildiğimiz gibi Facebook, en yakın rakibi Twitter’a bile milyonlarca fark atmış tartışmasız kendi alanında en büyük olan bir firma. Bu gücü farklı sektörlerde de kullanmak isteyen Facebook, eBay Paypal ve diğer online para transveri şirketlerine de rakip olmaya hazırlanıyor. Aslına bakarsanız resmi bir açıklama bulunmamakta. Fakat bir Stanford öğrencisinin Facebook mesenger üzerinde bulduğu gizli bir kodlama, Facebook’un ilerleyen zamanlarda bu sektöre gireceğinin açık ve net belirtisi.

Hatta bu gizli kodlama o kadar açık yapılmış ki, Facebook ödeme yapılması için kredi kartı bilgilerinizi istiyor bunun içinse bir pine ihtiyaç duyuluyor. Facebook‘ta şu anda pin ile alakalı herhangi bir uygulama yok. Sektörünün lideri bir firmada bu kodu buraya boşu boşuna koyacak değil. Muhtemelen sistem, diğer para transfer firmalarıyla aynı bilindik bir sistem olacak. Facebook’tan para göndermemiz ne zaman mümkün olacak bilinmez. Çünkü konuyla alakalı resmi bir açıklama henüz yapılmadı Facebook tarafından.

Facebook’ta para gönderme sisteminin Paypal yada eBay kadar güvenli olacağı konusu meçhul ama Paypal ve eBay’a çok sıkı bir rakip geliyor denilebilir.

facebook'tan para gönderme

Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>