AnasayfaMobil Cihazlar › Galaxy S4

Galaxy S4

Geçtiğimiz günlerde tanıtımı yapılan Samsung Galaxy S4 akıllı telefon dünyasına bomba gibi düştü diyebiliriz. Birçok yenilik ve özellik bu yeni telefonda mevcut. Rekabet yarışını oldukça kızıştıracağa benzediği de bir gerçek. Peki, ne gibi yenilikler mevcut S4’de?

‘S Voice Drive’ ( Direksiyonda Sesli Kontrol) özelliği ile başlayalım. Bu özellik ile direksiyon başındayken maksimum kolaylık ve güvenlik için her şey düşünülmüş. Çünkü tamamen sesle kontrol teknolojisi geliştirilmiş. Sadece ses ile komutlar aktif hale getirilebiliyor. Aracın Bluetooth’una bağlanıldığında, S4 otomatik olarak direksiyon moduna geçiyor. Böylece metinler sesli hale dönüştürülerek mesajlara ekrana hiç bakmaya gerek kalmadan kolaylıkla ulaşılıp, kontrol edilebiliyor.

Bir diğer özellik ise ‘Samsung Optical Reader’ ( Samsung Optik Okuyucu). Bu özellik ile bir metin ya da kartvizit bilgisi otomatik olarak tanınıyor. Böylece tercüme metin mesajı ya da arama gibi fonksiyonlar sunabiliyor. Yaşamı daha da kolay hale getirmek için elinden geleni yapıyor da diyebiliriz S4 için. Ayrıca ‘Samsung WatchON’ özelliği ile evde onu bir kumanda gibi kullanmak mümkün. Televizyon, DVD oynatıcısı, set üstü kutusu ve hatta klima bile. Bütün bu elektronik eşyaların kumandası oluveriyor S4ünüz. Bu kadar da değil, ‘ Electronic Program Guide’ (Elektronik Program Kılavuzu) bilgileri sayesinde kablolu TV ya da canlı TV gibi zengin içeriklerden faydalanmakta mümkün.

Samsung Galaxy S4

Samsung Galaxy S4

zp8497586rq
Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

Yoruma kapalı.