AnasayfaEğlence › Haçiko Fragmanı

Haçiko Fragmanı

2009 yılı Amerika yapımlı olan Haçiko filmi bir yandan izleyenlerini güldürü tufanına tutarken bir yandan duygu seline kapılmalarına neden oluyor. Bir izleyen adeta aradan zaman geçmese bile yeniden izlemek isteyecek. Herkesin kalplerinde bir sızı bırakan film her yaş kesimine hitap edebilecek düzeyde olmasından dolayı kısa süre içerisinde en çok tercih edilenler arasında yer almayı başardı. Film sırasında hem gülmekten gözlerinizden yaş gelecek hem de bir köpeğin ne kadar sadık bir canlı olmasından dolayı duygulanarak gözlerinizden yaşlar gelecek. Bunun için yanlarınızdan peçeteleri eksik etmemeniz gereken filmlerden bir tanesi olmaktadır.

Filmin konusu aslında köpeklerin her ne kadar evlerde istenmeyenler olsalar bile yine de insanların en sadık dostlarının olduklarını ele almaktadır. Tren istasyonunda bulunan bir köpeği her ne kadar bırakmak için yer arasalar bile ne sahibinin bulunması ne de bakacak birinin bulunması söz konusu olmamasından dolayı en son eve karısından gizli bir şekilde alıyor. Karısının zincirlerini kıran adam en son köpeği en iyi arkadaşı olarak her an yanında tutuyor. Adam her işe giderken Haçiko peşinden tren istasyonuna kadar gelip tekrar eve döner akşam geliş saatinde de tekrar tren istasyonuna dönerdi. Ta ki o kötü gün gelene kadar. Sahibin ders sırasında ani gelen kalp krizi ile hayatını kayıp etmesi sonucu Haçiko için en acı günlerin başlangıcı olması birlikte ilerliyor. Devamını izlerken sizler de göz yaşlarınıza asla hakim olamayacaksınız.

Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>