AnasayfaHaberler › Hava Kaykayı Gerçek Oldu

Hava Kaykayı Gerçek Oldu

Ben yirmisekiz yaşındayım. Hiç bir haber beni böylesine sevindiremez ve çocukluğuma döndüremezdi. Efsanevi bilim kurgu filmi “Geleceğe Dönüş” serisindeki hava kaykayı gerçek oldu. Hemde Çok Güzel bir tanıtım filmiyle bir çok amerikan ünlüsü kaykayı denemeye fırsat buldu. Ayrıca kaykayın tanıtım filmine, efsane Geleceğe Dönüş filminin çılgın bilim adamı Cristopher Lloyd’da katıldı.

Projeye 2001 yılında başlayan HUVrTech isimli firma 2013 yılında bitirmeyi başardı. Kaykayın sistematik özelliklerine bakarsak, kaykay manyetik bir alan oluşturarak yer çekimini yeniyor ve yükseliyor.

2014 Aralık ayında piyasaya çıkması bekleniyor. Ek olarak söylüyorum Türkiye’deki ilk müşterisi ben olabilirim. İyi seyirler.

Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>