AnasayfaTeknoloji › HTC’ den İki Yeni Model Daha

HTC’ den İki Yeni Model Daha

HTC M7

Android mobil işletim sistemini ilk olarak telefon modellerinde kullanmaya başlayan telefon devi HTC, günümüzde mobil işletim sistemi yüklü olan oldukça özgür ve teknolojik akıllı cihazları ile insanların yeni nesil ihtiyaçlarına cevaplar sunabilmektedir. Teknolojik altyapısı, görsel açıdan kusursuzluğunun yanı sıra akıllı cihazlar üzerinde bulunan mobil işletim sistemlerinin kullanıcılara sağlamış olduğu geniş perspektif insanların akıllı cihazları daha özgür bir şekilde kullanabilmesine olanak sağlamaktadır.

Bunun haricinde mobil işletim sistemlerinde kullanıcıya sağlanmakta olan özgür kullanım alanları sayesinde akıllı cihaz kullanıcısı cihazının dilediği şekillerde kişiselleştirebilme olanağına da sahip olabilmektedir. Bu sayede akılcı cihaz kullanıcıları telefonları ile daha özgür bir kullanım olanağına sahip olurken aynı zamanda da telefonu tam anlamı ile bireysel olarak kullanabilmektedir.

Bu alanda kullanıcılarına büyük kolaylıklar ve avantajlar sunan HTC firması, her yeni model akıllı cihazında yer alan teknolojisi ile akıllı cihaz sektörüne yön vermektedir. Kullanmış olduğu teknolojiyi görsel açıdan kusursuz bir hale getiren HTC firması en son model iki yeni cihazı ile yine tüm dünya genelinde akıllı cihaz sektörü içerisinde büyük bir devrim ve fırtına oluşturmaktadır. HTC firmasının merakla beklenmekte olan M7 modelinin hemen ardından akıllı telefon sektörü içerisine sürülecek iki yeni ve farklı modeli üzerinde büyük bir özveri ile yoğun olarak çalıştığı iddiası akıllı telefon sektörü içerisinde dolanmaktadır.

HTC firmasının M7 modelinden sonra piyasaya sürmeyi planladığı iddia edilen iki yeni farklı modelinin M4 ve G2 olduğu tahmin edilmektedir. 720p çözünürlük sunan 4,3 inç ekran kapasitesine sahip olan M4 modelinde 1,2 Ghz hızında çift çekirdekli Snapdragon işlemci bulunmaktadır. M7 modelinde kullanılmış olan 13 mega piksel F2.0 kameraya sahip olan telefonun LTE sürümü de akıllı telefon sektörü içerisinde tüm dünya genelindeki kullanıcıların beğenisine sunulacaktır.

Bu gibi özellikler ve kapasiteler ile akıllı cihaz kullanıcıların beğenisine sunulacak olan M4 modeline kıyas ile daha zayıf bir akıllı telefon modeli olan G2 akıllı telefon modelinde 480* 320 piksel çözünürlüğe sahip 3,5 inç ekran, 1 Ghz hızında işlemci ve 5 mega piksel kamera bulunacaktır.

Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>