AnasayfaMobil Cihazlar › HTC Desire Eye İle Yeni Bir Bakış Edinin

HTC Desire Eye İle Yeni Bir Bakış Edinin

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte büyük firmalar da bu gelişmenin gerisinde kalmamak için büyük bir çaba sarf etmektedir. Bu firmalardan birisi de şüphesiz ki HTC. Önceki desire modellerini aşan mükemmel bir modelle karşımızdalar. HTC’nin bu yeni gözdesi öz çekim tutkunları için de en güzel tercihlerden.

Artılar saymakla bitmez

Gerçekten HTC bu telefonda kendini aşmış diyebiliriz. Bu telefonda telefon tutkunlarının dikkatini çekecek birçok özelliği bulmak mümkün. Öncelikle tasarımına baktığımızda gayet çarpıcı ve modern bir tasarım dikkatimizi çekiyor. Telefonun ön yüzünde bulunan 13 Mega piksel çift LED flaşlı kamera da telefona özgünlük katan maddelerden birisi. Onun dışında özelliklerinden bazıları şunlar:

  • Suya ve toza dayanıklı şık tasarım
  • Üst seviye malzeme kalitesi
  • Oval tasarımıyla kullanım kolaylığı sağlaması
  • Yüksek çözünürlüklü ön kamerası
  • Mat ve elleri yormayan plastik maddeler
  • Kapaksız şarj portu
  • 2 inçlik Full HD ekran
  • 3 GHz hızında çalışan Snapdragon 801 işlemci

HTC Desire Eye-

Ne istediğini bilenlerin tercihi

                HTC Desire Eye, genel olarak baktığımızda çağı yakalamış ve göze hitap eden tasarımıyla ilk çıktığı andan itibaren dikkatleri üzerine çekmiş durumda. Eğer siz de üst kalitede bir telefon arıyorsanız en yakın zamanda bu telefonu incelemenizi öneririz. Telefona baktığımızda tek eksiği 2400 mAh’lık bataryası. Ama onun haricinde telefon gayet başarılı ve ne istediğini bilenlerin tercihi olarak piyasada yer alıyor.

Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>