AnasayfaTeknoloji › HTC One resmi olarak tanıtımı yapıldı

HTC One resmi olarak tanıtımı yapıldı

HTC One

Büyük bir hız ile gelişen teknolojinin uluslararası büyük teknoloji firmaları arasında oluşturduğu büyük yarışında en başından beri yer almakta olan HTC firmasının en son teknolojisi ile geliştirdiği HTC One resmi olarak kamuoyuna tanıtımı yapıldı.

Gelişen teknoloji yarışında yer alan HTC firması akıllı telefon teknolojisinde kullanıcılarına büyük olanaklar sunan HTC firmasının yeni telefonu HTC One tüm dünya genelinde akıllı telefon teknolojisinin kullanıcıya ulaşmasını sağlıyor. HTC firmasının yeni akıllı telefon modeli olan HTC One dört çekirdekli işlemci kapasitesine sahip. Bunun dışında HTC One akıllı telefon modeli Sense 5, Android 4.1.2 gibi nitelikleri ile 2013 senesinin en göze çarpan akıllı telefon modellerinden biri olacak gibi görünmektedir.

Ekran kapasitesi oldukça kaliteli seviyede olan HTC One 4.7 inçli ekran kapasitesine sahiptir. Ayrıca Gorilla Glass 2 koruması olan LCD 3 ekran teknolojisine sahip olan yeni nesil akıllı telefon modeli HTC One, 1080p çözünürlük niteliklerinde olan ekranında 468PPI gibi oldukça yüksek bir piksel yoğunluğuna erişiyor. HTC firmasının yeni telefon modeli HTC One akıllı telefonun dört çekirdek kapasiteli işlemcisi Qualcomm Snapdragon 600, 1.7 Ghz saat hızında çalışma potansiyeli göstermektedir.

HTC firmasının bu yeni cep modeli ayrıca çok sayıda uygulamayı aynı anda rahatlıkla kullanıcı tarafından açılabilmesine olanak sağlayacak kapasitede 2 GB RAM ile potansiyelini arttırmaktadır. MicroSD ile genişletilme olanağı yer almayan HTC One akıllı telefon modelinin 32GB’lik ve 64GB’lik modelleri yer almaktadır.

HTC firmasının yeni cep modelinde kullandığı 2.300mAh’lik pil, cep telefonun oldukça uzun süreler açık ve aktif olarak kalabilmesine olanak sağlamakta. Ayrıca HTC One akıllı telefon modelinin en göze çarpan ve ilgi çeken niteliği ise geride bırakmış olduğumuz günler içerisinde HTC firmasının tüyolarını verdiği ultra piksel teknolojisini kullanmakta olan kamera teknolojisidir. Çok daha fazla ışığı alabilmekte olan bu kamera teknolojisi daha iyi düşük ışık çekimleri sağlayabilecek kapasitedir.

HTC firmasının yeni teknolojisi rakip teknolojilere göre ne kadar üst düzey olduğunu gözlemlenmektedir. HTC firmasının bu yeni model akıllı telefonu ayrıca Nokia firmasının Lumia 920 modelinde yer aldığı gibi optik görsel stabilizasyonu işlevi cihaz üzerinde yer almaktadır.

zp8497586rq
Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

Yoruma kapalı.