AnasayfaEğlence › İncir Reçeli 2

İncir Reçeli 2

Halil Sezai Paracıkoğlu‘na ikinci kez şöhret getiren incir reçeli, 2011 yılında sinemalarda yayınlanmış ve oldukça büyük bir izleyici kitlesinin ilgisini çekmişti. İlgi çekilmeyecek bir filmde değildi. Konusu çok güzel şekillendirilmiş duygusal bir aşk filmiydi. Böyle filmler genel anlamda bayanların ilgisini çekerken, şahsen ben şahidim erkeklerin birle yoğun ilgisine maruz kaldı.

İncir Reçeli‘nin ilk filminin konusu, ailesinden gelen bir eist hastası bir genç kız olan Duygu ile içine kapanık bir adam olan Metin adında bir adamın hüzünlü ve destansı aşk hikayesiydi.  Şahsen bu tarz duygusal filmler pek ilgimi çekmemesine rağmen seve seve izlemiştim.

İlk filmden tam 3 yıl sonra İncir Reçeli 2 geliyor. Gene baş rol oyuncumuz namı değer isyan Halil Sezai gene Metin olarak karşımızda. Konusu ise şöyle yeni filmimizin;

Metin, Duygu’nun ölümünden sonra hiç bitmeyeceğini düşündüğü bir yas dönemine girer. Metin gece kulüpleri ve barlarda şarkı söylüyordur ve yolu kendisi gibi aşk acıları yaşamış Gizem’le kesişir.

Fragmanından anladığım kadarıyla filmin tam bir aşk filmi olacağını söyliyebilirim. Film 17 ekim 2014 tarihinden itibaren sinemalarda. Şahsen ben seyredeceğim. Sizinde kaçırmamanızı öneririm.

İşte İncir Reçeli 2 fragmanı

İncir Reçeli 2

İncir Reçeli 2

Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>