AnasayfaSosyal › İnstagramdan Gelen Yenilik

İnstagramdan Gelen Yenilik

İnstagram kurulduğu ilk andan bu yana herkes tarafından kısa süre içerisinde benimsenmiştir. İlk zamanlarda sadece resim paylaşmak için kullanılan bir platform olsa bile artık insanların rahat bir şekilde yer alabildikleri ve istedikleri her şeyi gerçekleştirmeleri konusunda önemli bir etki etti. Her geçen gelişim gösteren bir adres olması birçok kişinin de gelir kapısı olması üzerinde etkisi olan adreslerden bir tanesi oldu. Sadece resim yüklemek için uygun bir adres olan sosyal medya içerisinde şimdi bir dakikalık olan videoların yüklenmesi de sağlanıyor. Bu videoları ister iseniz aynı başlık altında birçok sayfa içerisinde de yapabileceksiniz.

Kaydırmalı olarak gelen özellik resimleri ya da videoları teker teker değil de yine aynı anda paylaşmanız konusunda önemli bir etkiye sahip oldu. Gelen bu yenilik herkes tarafından kısa süre içerisinde kabul edilmesinin ardından bu özelliklerin ardı arkası kesilmiyor. Snapchat uygulaması ile meydana gelen hikayeler ile sizler bu adres içerisinde de yer alabileceksiniz. İster tekrar eden anları canlandırmak için bomerang kullanabilir ister direk yirmi dört saat kalacak olan resimleri ya da videoları ekleyebilirsiniz. Bir yandan bunların kimi görebileceğini ya da kimlerin göremeyeceğini ayarlayabiliyor olmanız da daha rahat kitlelere hitap etmenize de yardım etmektedir. Bu hikaye kısımları yirmi dört saat kadar bir süre durmasından dolayı en çok tercih edilen kısımları olmaktadır.

Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>