AnasayfaMobil Uygulama › iOS 8.0.2 Güncellemesi

iOS 8.0.2 Güncellemesi

Iphone 6 piyasaya yeni sürüldü. Onunla birlikte ortaya çıkan iOS 8‘de normal olarak birçok hata çıktı. Iphone 6‘da teknik olarak bir hata çıktığı söylenemez yani, yazılımsal nokta atışıyla çözülebilecek hatalar çıktı. Bu hataları kullanıcılar kısa zamanda tek tek fark etmeye başladı ve Apple‘ye bildirdi.

Apple bu hataları düzelmek için iOS 8.0.1 güncellemesini yayınladı. Bu güncellemede ilk sorunlar halledilmişti. Fakat yeni sorunlar boy göstermeye başladı. Örnek olarak, Apple Store’den herhangi bir uygulamamızı güncelleme yaparken telefonumuzun arama özelliği kayboluyordu. İkinci bir önemli hatada kilit açmada kullandığımız parmak izi tanıma sistemi TouchID’de hatalar vermeye başlamış parmak izimizi tanımıyordu. Ve en önemlisi bir takım uygulamalara ve fotoğraflarımıza ulaşamıyorduk.

Bu hataları çözmek için Apple iOS 8.0.2 güncellemesini yayınladı. Edindiğimiz bilgilere göre iOS 8.0.2 güncellemesi ile alakalı şu ana kadar gelen önemli bir hata bildirimi olmadı.

ÖNEMLİ!

Son olarak dikkatimi çeken bir noktayı sizinle paylaşmak istiyorum. Bir çok arkadaşımız iOS 8.0.2 güncellemesi ne zaman diye sorduğunu görüyorum. Telefonunuz yada İpad’iniz sizi iOS 8.0.2 ile alakalı güncelleme hakkında uyarmıyor. Manuel olarak Ayarlar > Genel > Yazılım güncelleme yolununu izlemeniz gerekmekte.

ios 8.0.2 güncellemesi

ios 8.0.2

Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>