AnasayfaMobil Cihazlar › iPad Air 2 ve iPad Mini 3 Tanıtıldı

iPad Air 2 ve iPad Mini 3 Tanıtıldı

ipad air 2 fiyatı

Öncelikle şunu demek istiyorduk ki, yeni model iPad önceki modele göre çok değişti. Apple‘ın en son teknolojilerini bu tabletlerde göreceksiniz.

iPad Air 2 ve iPad Mini 3‘ü karşılaştırıldığın da şirketin daha çok iPad Air 2’sini ön plana koyması dikkatlerden kaçmamıştır. Bununla birlikte etkinlikte bugüne kadar toplam 225 milyon iPad satılması piyasaya güzel bir haber gibi geldi.

iPad-Air-2 ne zaman

Tim Cook’un tanıtım sırasında 675.000 iPad aplikasyonu  olduğunu söyleyerek başladı. iPad Air 2‘nin bir önce ki modelden farklı olarak ekranının ışığı 56% daha azalmıştır.Önceki iPad Air modeline göre% 18 daha ince ve yalnızca 6.1 mm kalınlığı dikkatleri çekmektedir. Air 2‘de temel hususlardan biri de 64 bitlik işlemcisi ile A8X çip ve 3 milyartransistör, önceki modele göre de grafik 2.5 kez daha hızlanıp. iPhone ile gelen renk ayarları bu kez iPadlar’a da geldi.

iPad Air 2, piyasaya çıkan ilk iPad’den 12 kat daha hızlı ve 10 saatlik pil süresine sahip. iPhone 5S-le gelen “Burst” profilinde resim çekme işlevini artık yeni iPad larda da görebileceğiz. 8MP iSight kameraya sahip olan iPad Air 2’nin yeni HD FaceTime kamerası var. Touch ID, iPad Air 2 ile birlikte Apple Pay ve App Store da kullanımı mümkündür, fakat yeni iPad Air 2‘de NFC işlevi yoktur. Tüm bunlarla birlikte yeni iPad da WiFi hızı 2 kat artmıştır.

iPad-Air-2 fiyat

Video montaj applikasiyası “Replay” çok hızlanıp, çünkü Apple grafik çalışmalarına izin verdi. Bundan sonra eğer videoları kesip birleştirebilir ve tek bir video haline getirebilir olacaksınız.

iPad Mini 3  fiyatları

16 GB 399 dolar, 64 GB 499 dolar, 128 Gb 599 dolar.

iPad Air 2 fiyatı

Amerika da değerli ise şöyledir, 16 GB 499 dolar, 64GB 599 dolar ve 128GB 699 dolar. Bunlar sadece WiFi fonksiyonu olanlar için verilen kıymetlerdir. WiFi + 3G olan modellerin fiyatları ise seri olarak 629 dolar, 729 dolar ve 829 dolar olarak satışa çıkacaktır.

ipad-mini-fiyatı

Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

1 Yorum.[Yorum yazın]

  1. yararlı bir bilgi olmuş çok teşekkürler

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>