AnasayfaMobil Cihazlar › iPhone 6 Plus’ın Muhteşemliğine Hayran Kalacaksınız

iPhone 6 Plus’ın Muhteşemliğine Hayran Kalacaksınız

iOS işletim sisteminin 8. neslini kullanan iPhone 6 Plus 16 GB, bir akıllı cihazdan beklediğiniz her şeyin çok daha fazlasını size sunacak. Android işletim sistemi ile kıyaslandığında çok daha uzun ömürlü olan iOS işletim sisteminin keyfini sonuna kadar çıkarabileceğiniz bir cihaz olan iPhone 6 Plus, geniş ekranının farkını ortaya koyuyor.

iPhone 6 Plus İnceleme

Şimdiye Kadar Ki En Büyük iPhone

5.5 inç’lik 1334×750 ekran çözünürlüğüne sahip geniş ekranı ile ön plana çıkan teknoloji harikası bu ürün 3G ve 4G’yi destekliyor. 1080p’lik Full HD video çekebilme kapasitesine sahip olan 8 MP’lik yüksek lensli kamerası sizin bir video kameradan beklediği her şeyi karşılayacaktır. Bu ürünün üreticilerinin bu senenin vazgeçilmezi olan ön kamerada da 1.2 MP’lik kamera kullandığını hatırlatmak gerekir.

iphone 6 plus

iPhone 6 Plus Özellikleri

Gelişmiş Teknik Özellikler

                Ekranından hafızasına, kamerasından işletim sistemine kadar her alanda kalitesini ve gelişmiş teknolojisini ortaya koyan bu ürünün teknik özellikleri genel anlamda şu şekildedir:

  • Ekranda IPS Panel ve Retina teknolojisi
  • Bluetooth 4.0 teknolojisinin hızlı dosya aktarım sistemi
  • 3G ve 4G teknolojisi
  • iTunes ve iCloud teknolojisinin kullanışlılığı
  • Parmak izi okuyucu
  • FaceTime HD kamera teknolojisiyle sosyal medyada aktiflik
  • Ağır çekim video kaydı yapabilen 3 kat zoomlu HD video kaydı
  • Panaromik çekim ile yüksek kaliteli görüntüler
Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>