AnasayfaMobil Cihazlar › iPhone 8 Görüntüleri Sızdı

iPhone 8 Görüntüleri Sızdı

iphone 8

Biz Iphone 6s ne zaman çıkar derken iPhone 8 görüntüleri internete sızdı.

Henüz yeni yeni iPhone 6 ile tanışmaya başlamıştık ki, birden internette iPhone 8 görüntülerinin sızdığını gördük. Apple her yıl toplam bir telefon açtığı için, iPhone 8‘e henüz 4 yıl olduğunu düşünüyorduk, ama görüntüleri gördükten sonra fikirler değişti elbette. Tabi ki, eğer Apple halen her yıl bir telefon üretip piyasaya sürdüğünü düşünürsek, biz iPhone 8 ile 4 yıl sonra 2018 yıllarında tanıdık olacağız.

2015 de iPhone 6s, 2016 da tahminen iPhone 7, 2017 ‘de iPhone 7S ve 2018 de iPhone 8 ile tanışacağımız hesaplarsak 4 yıl kadar zamanımız var.

Ünlü tasarımcı Steel Drake-in hazırlamış olduğu iPhone 8 konsepti çok sık görülür.Konsept Apple’ın tasarım yapacağı iPhone 8‘i görüntülemiyor, fakat tasarımının çok güzel olduğunu söyleyebiliriz.

Aşağıda sızan iPhone 8  resimlerini görebilirsiniz..

iphone 8 ne zaman


iphone 8 görüntüleri

 

iphone 8 galeri

 

iphone 8 resimler

 

iphone 8 sızdı

Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>