Anasayfa › Künye

Künye

Yazarlarımız;

BAHADIRHAN GÜÇNAR

27/05/1986 Doğumlu Bahadırhan Güçnar, 2003 yılından bu yana sanal alemde teknoloji üstüne makaleler okumakta ve bir çok web sitesi kurmuştur. SiberEkip.Com Aracılığıyla senelik tecrübelerini sizlerle paylaşmaya karar vermiştir. Aynı zamanda SiberEkip.com Kurucusu ve sahibidir. Kendisi ile iletişime geçmek için iletişim bölümünden yazabilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki SKYPE adresinden de kendisine ulaşabilirsiniz.

SKYPE: Bahadirhangucnar@hotmail.com

 
AHMET NAZLI

1989 Konya doğumluyum. İnternet işleriyle Lise yıllarımdan bu yana ilgilenmekteyim. Üniversite hayatımda da Site ve Blog yazarlığı ile uğraştım. Makale işinde Özgün makale yazarlığı yaparak, birçok yerde kendi yazılarımı güncel olarak paylaşarak bilgi birikimimi sizler ile paylaşıyorum.

SKYPE: Ahmetnazli_42@hotmail.com

Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Alakasız yorumlar silinir. Link alacağım diye absürd yorum atmayınız.

2 Yorum.[Yorum yazın]

  1. bahadırhan arkadaşımız çok büyük fedakarlık yapmış

  2. Küçük Bir Ekibe göre büyük işler ve hizmetler çıkartıyorsunuz bence.. ama biraz daha çok yazı ve makale bilgi paylaşımı için girerseniz iyi olur

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>