AnasayfaSosyal › Mcdonalds’dan Saçma Bir Uygulama

Mcdonalds’dan Saçma Bir Uygulama

Neredeyse bütün dünyada şubeleri olan McDonalds, son zamanlarda menünün yanında ücretsiz verilen sos fiyatlarına uyguladığı fiyatlarla tepkilerini üstüne çekmeye başladı. Bütün dünyada şubeleri olan Mcdonalds‘ın sadece Türkiye’de bini geçkin şubesi bulunmakta. Böylesine büyük bir firmanın böylesine küçük hesaplara girmesi hayret verici olarak karşılanıyor.

Son zamanlarda yaptığı yemeğin yanında ücretsiz olarak verilen küçük paket sosların ikinci paketini isteyen müşterilerden 25 kuruşluk ücret istemesi McDonalds’ye yakışmadığını söyleyebiliriz. Artı olarak o küçücük sos paketlerine gramaj olarak 25 kuruş çok yüksek bir ücret olarak görülüyor.

Son olarak söylemek isterim ki, madem ücretli yaptınız sosları patates boylarına göre sos verin. Büyük, küçük, orta patateslerin hepsine aynı boyda bir adet küçük sos paketi verilmekte. Bir çok kişi sadece bu yüzden firmanızı tercih etmemeyi tercih ediyor. Müşteriler bu durumdan şikayetçi. Talep Burger King restoranlarına kaymaya başladı.

Mcdonalds şikayet konusu yapması bile anlamsız.Yazımın başında da söylediğim gibi, Mcdonalds gibi dünya çapındaki bir firmaya böylesine küçük hesaplara girmek hiç yakışmadı..

Mcdonalds şikayet

Mcdonalds şikayet

Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

1 Yorum.[Yorum yazın]

  1. Gerçekten çok saçma bir uygulama olmuş. Patates aldığımız için yanında sos da istiyoruz fakat normalde yanında ekli olması gerekirken ekstra ücret alınması iyi olmamış. Burger King’e gittiğimde soslar ücretsiz ve ekstra istediğimi söylersem 1-2 paket fazla veriyorlar. McDonalds’dan beklemezdim.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>