Anasayfainternetinternetten para kazanma › Müzik Dinleyerek Para Kazan

Müzik Dinleyerek Para Kazan

müzik dinleyerek para kazanma

Müzik Dinleyerek Para Kazanma

İnternet Üzerinden Para Kazanma

Herkes evinden para kazanmak ister. Rahat bir şekil de evinizden çıkmadan kolaylıkla para kazanmak mümkün. Buna olanak sağlayan ise günümüzün en popüler iletişim teknolojisi olan internet. Her alan da istediğiniz her şeyi bulabileceğiniz internet artık iş imkanı da sağlıyor. Şimdi size bahsedeceğim internetten para kazanma yöntemi oldukça eğlenceli ve ilginç.  Geliri düşük ve düzensiz bir iş olsa da kolay olması ve eğlenceli olması dolayısıyla denemeye değer bir iş. Müzik dinlemeyi sever misiniz? Eğer seviyorsanız bu iş tam size göre bir iş. Müzik dinleyerek internetten para kazanacaksınız.

Müzik Dinleyerek  Nasıl Para Kazanılır

internetten müzik dinleyerek para kazanma

internetten müzik dinleyerek para kazanma

Dediğimiz gibi oldukça kolay ve sizlere zevk veren bir iş. Hatırı sayılır bir gelir elde etmenize katkısı olmasa da ek gelir elde etmenizi sağlayan kolay bir sistem. Yapmanız gereken sadece müzik dinlemek başka hiçbir şey yok. Araba kullanırken, yemek yerken, yürürken bile bu kazanca sahip olmanız mümkün. Sadece size önerilen müzikleri 30 saniye ya da tamamını dinleyip bu müzik hakkın da değerlendirme de bulunmak. Tabi üyelik öncesi sizlere sorulan bir kaç soruya cevap verip üye olmanız gerekli. Sizlere hangi tarz müzikleri dinlendiğiniz soruluyor. 5 tarz müzik seçme hakkınız var. Ve bu tarz müzikleri sizlere dinletip değerlendirmeniz isteniyor. Yapmanız gereken sadece bu. Müziği açıp 30 saniyeliğine kulak vermek ve o müziği değerlendirmek. Sizden istenen başka hiçbir şey yok. Bunu yaparak bir gelire sahip olmanız işten bile değil.

Kazanç Sistemi Nasıl Çalışıyor

Yazımızın başında da bahsettiğimiz üzere göz dolduran bir getirisi yok. Ancak zahmet gerektirmediği için verilen miktar kafi. Sistemin kazanç modeli oldukça kolay. Sizlere dinlemeniz gereken günlük müzikler gönderiyor ve siz de bu müzikleri dinliyorsunuz. Arkasından değerlendirme yapıyorsunuz. Dinlediğiniz şarkı başına 10 Cent miktarın da parayı kazanmış oluyorsunuz. Gün içinde ne kadar çok dinlerseniz eğer kazancınız da o kadar artmakta. Paranızı 20 dolar olduktan sonra hesabınıza çekebilirsiniz. Fakat size gelecek günlük müzik sayısı sürekli değişken bir durumda. Bir gün içerisin de sürekli müzik gelmişse başka bir gün hiç gelmeyebilir.

Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>