AnasayfaMobil Cihazlar › Nokia N1 Tabletler Piyasada Yerini Aldı

Nokia N1 Tabletler Piyasada Yerini Aldı

Nokia ülkemizde bu akıllı telefon kullanımda patlama yaşanmadan önce hayatımızda en çok kullanılan telefon markaları arasında yer almakta idi. Zamanla gelişen teknolojiden geri kaldı ve bu durum artık onu tercih edilmeyen bir firma haline soktu. Daha sonra telefonlarında Windows phone adlı işletim sistemi kullanılmaya başlandı. Herkes tablet üretimi  yapacağı konusunda duyum aldığında bu tablet bilgisayarında  yine telefonlar ile aynı işletim sistemini kullanacağını düşündü. Nokia firması işte tam da bu sırada yanıltıcı bir hamle ile tabletin android işletim sistemi içereceğini duyurdu.  Özelliklerine bakıldığında piyasada diğer tablet firmalarına yakın bir performans göstermesi beklenen N1 tablet bilgisayarlar zamanla kendini göstermeye başlayacaktır.

Nokia N1 Tablet Özellikleri

  • Ön ve arka olmak üzere iki kamerası bulunan N1 5 mp ön 8 mp arka kamera özelliğini 720 p video çekme özelliği eklenince kaliteli bir kamera haline geliyor.
  • İşletim sistemi aslında tam anlamı ile android olmayacak olan tablet bilgisayar içerisinde hem android işletim sistemi android 5 aynı zamanda Nokia firmasının kendi işletim sistemi de yer alacak.
  • Yakın bir zamanla piyasaya sunulacak olan bu N1 tableti hakkında şuan için başka bir bilgiye sahip değiliz.

Nokia N1 Tablet İnceleme

Nokia aslında kendi işletim sistemi kullanırken parça kalitesi yüksek bir şekilde android uyumlu Nokia tabletler üretme yolundadır. Zamanla göreceğiz.

Nokia N1 Tablet

Nokia N1 Tablet

Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>