AnasayfaMobil Cihazlar › Orta Seviye Telefonların En İyisi: ZTE Blade S6

Orta Seviye Telefonların En İyisi: ZTE Blade S6

Akıllı telefon piyasası her geçen gün iyiye gitmekte, bizler ayak uyduramaz olmuşuzdur. Aldığımız bir telefonun yaklaşık dört hafta sonra yeni modeli, daha iyisi çıkmaktadır. Telefonun iyisi kötüsü olur mu demeyin. Akıllı telefonlar insanların hayatlarını büyük ölçüde kolaylaştırmaktadır. Akıllı telefonlar sayesinde yüksek çözünürlüklü fotoğraflar çekebilir, istediğiniz yerden internete bağlanabilir, arkadaşlarınızla her daim iletişim halinde olabilirsiniz. Fakat her insan en yeni model akıllı telefonu alacak güce sahip olmayabilir. Bu telefon piyasasında ayakla kalamayanları düşünen ZTE firması, çıkardığı orta seviyeli telefonuyla düşük bütçeli ailelerin yüzünü güldürecek. Aslına baktığımızda çok da orta seviye değil, bazı özelliklerine bakıldığında çoğu telefondan üstün özelliklere sahip bir telefon olduğunu rahatlıkla görebiliyoruz.

ZTE Blade S6

ZTE Blade S6

Telefonun Özellikleri

  • 5 inç ekran boyutu HD IPS ekran çözünürlüğü
  • 8 çekirdekli 64-bit işletim sistemi
  • Snapdragon işlemci serisinden 615 modeli
  • Adreno 405 grafik işlem birimi
  • 2 GB Ram
  • 16 GB depolama alanı
  • 13MP arka kamera ve 8MP selfie kamerası. Bu özellik çoğu akıllı telefonu, üst düzey diye anılan akıllı telefonları piyasadan silebilecek kamera çözünürlüklerine sahip bir telefon. Selfie kamerası müşterileri oldukça memnun edecek kaliteye sahip.
Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>