AnasayfaOyunlar › Özel Tasarım Oyuncu Faresi

Özel Tasarım Oyuncu Faresi

Özel Tasarım Oyuncu Faresi  “ASUS ROG Gladius”

Bilgisayar oyunları ile yakından ilgilenenler, bir klavyenin ya da bir farenin mekanik olarak el ile uygunluğu ve rahat kullanımının ne kadar önemli olduğunu bilirler. Uzun saateler boyunca oyun oynamak kısa vadede fark edilmese de uzun vadede birçok probleme yol açabilmektedir. Bu sebeple uzun saatler boyunca bilgisayar oyunu oynayan kişilere özel olarak tasarlanmış oyun klavyeleri ve farelerin kullanmaları tavsiye edilmektedir. Böylece hem oyun oynamak daha zevkli hale gelecek hem de ileride el ve kemik yapısında oluşacak olan sorunlar engellenmiş olacaktır. Oyuncu farelerinde, kullanışlı ve ergonomik olmanın yanı sıra dayanıklılıkta önemli olmaktadır. Hem dayanıklı hem de kullanışlı bir fareye sahip olmak isteyenler için ise ASUS ROG Gladius önde gelen seçenekler arasında yer almaktadır.

 ASUS ROG Gladius

Gladius ergonomik ve uzun ömürlü bir ürün

Gladius’un yapımında kauçuk plastik karışımı hammadde kullanılmıştır. Farenin sırt kısmı avuç içi ile uyumlu olarak tasarlanmıştır. Ayrıca tuşlar da tıpkı farenin sırt kısmı gibi parmaklar ile uyumlu olması için içe dönük şekilde oluşturulmuştur. Tekerleğin ise metalden değil de plastik bir üründen yapıldığı bilinmektedir. Bunun yanında farenin 2 yedek USB kablosu bulunmaktadır. Kilitlenebilir özellikte olan bu 1 ve 2 metrelik kablolardan herhangi bir aksilik durumunda faydalanabilmek mümkündür. Ayrıca ürünün yedek tuş takımları da kendisi ile birlikte kullanıcısına teslim edilmektedir. Tuşlar eskidiğinde bunları yedekleri ile değiştirerek fareyi uzun süreler boyunca kullanabilmek mümkün olmaktadır.

Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

2 Yorum.[Yorum yazın]

  1. süper bir mause özellikle hızlı oyunlar için biçilmiş kaftan

  2. gerçekten kullanışlı bir fareye benziyor.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>