Anasayfainternetinternetten para kazanma › Online Oyun Oynayarak Para Kazanma

Online Oyun Oynayarak Para Kazanma

Oyun Oynayarak Para Kazanmak

Oyun Oynayarak Para Kazanmak

Şimdiki konumuz size internetten para kazanma çeşitlerinin en zevkli olan internetten oyun oynayarak para kazanma olayını anlatacağız. Tüm dünyada birçok kişi online oyun oynamaktadır. Normal bilgisayar oyunlarının aksine online oynanabilen oyunlar çok daha fazla ilgi görmektedir. Bunun sebebi ise daha fazla etkileşim olması ve oyundaki tüm karakterlerin bir kişi tarafından yönetilmesidir. Bu nedenle online oyunlar özellikle gençler arasında yoğun ilgi görmekte ve oynanmaktadır.

Online Oyunlar

Knight Online, League Of Legends ve Aion Online gibi oyunlar tüm dünyada milyonlarca üyeye sahip oyunlardır. Peki, bu oyunlardan nasıl para kazanabilirsiniz? Online oyun oynayarak para kazanmak istiyorsanız öncelikle oynadığınız oyundaki para harcama oranını göz önünde bulundurmalısınız. Örneğin; en fazla para harcanan online oyun Knight Online’dır. Para karşılığında oyunda yönettiğiniz karaktere item yani çeşitli araçlar satın alabiliyorsunuz. Hemen hemen tüm online oyunlarda en alt seviyeden başlıyorsunuz ve oyunu oynadıkça seviye atlayabiliyorsunuz. Yönettiğiniz karakter ne kadar üst seviye olursa, oyunda yönettiğiniz karakterinizi satın almak isteyenlerin sayısı da o kadar artacaktır. Bu konuda benim size tavsiyem, pc başında bolca vakit geçirmiyorsanız hiç bu işe girişmeyin. Eğer bolca vakit geçiriyorsanız da birden fazla karakterle hesap açıp oynayabilirsiniz. Böylece kazancınız katlanır.

Online Oyun Oynayarak Para Kazanma

Online Oyun Oynayarak Para Kazanma

Online Oyundan Para Kazanmak

Hangi online oyunu oynarsanız oynayın eğer oyundaki profiliniz gerçekten üst seviyede ise para kazanmamanız için herhangi bir sebep yoktur. Online oyun oynayarak para kazanmanız için karakterinizi satışa çıkarabilir veya belli oyun eşyalarını isteyenlere satabilirsiniz. Bunu da oyun forumlarında konu açarak belirtebilirsiniz. Tabii para kazanmanız için mutlaka üst seviyede bir karaktere sahip olmanız gerektiğini de unutmamalısınız. Eğer vaktinizin çoğunu bilgisayar başında geçiriyorsanız online oyun oynayarak para kazanmamanız için herhangi bir sebep bulunmamaktadır. Bana soracak olursanız, online oyun oynarken müzik dinleyebilir kazancınızı katlaya bilirsiniz.

Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>