AnasayfaMobil Cihazlar › Pili 30 Gün Giden Akıllı Saat

Pili 30 Gün Giden Akıllı Saat

Monochrome akıllı saat Akıllı Saatler  son   yılların  en  çok   konuşulan  ve  en  çok   satın  alınan   saatleri   arasına   girdi.   Akıllı  saatler   model   olarak  normal   akıllı telefonların  yerini  tutmasa  da,   daha    iyi   ve   verimli   çalışmaları  bakımından    cazip   gelmekte.   iPhone  ve   Samsung  markalarının  telefonlar   yanında   sattıkları  akıllı  saatler,    son   günlerde    insanların  marka değeri  olması  bakımından  ilk  tercihleri   arasında  yerini  sağlama   almış  durumda.    Yeni  satışa  çıkan   “Monochrome”  adlı   Akıllı  saat,  bir  devrim   başlattı.  Yeni  saat modelinde Pil  ömrünün  tam  olarak   30  gün  gitmesi .  30 Gün  gitmesinin  yanında  kendine   has   özellikleri  de  var.  Kısa  sürede   en    çok    ilgi gösterilen  saat  modeli olabilir.

 

İOS ve Android  tabanlı   olarak   kullanılabilen   saat   modeli,    işlevi  olarak   sorumlardan  da   arınmış   bir  şekilde  çalışmakta.  İOS 8  ve Android 4.4    işletim sistemi  yüklü  olan  modelde,   akıllı  saatinizi    telefona  bağlayarak   işlem  yapmak  mümkün.      İOS  9 için  daha  güncellemesi  gelmedi.   Ancak  yakın  tarihte   yapılacak  anlaşmalar  ve    donanımsal  olarak  da  yükselecek  olan  saat  modelinin,   özellik  olarak  da en  yeni    sürümüne  geleceği   bildirildi.   Android  olarak   da   Lolipop  sürümüne    yeni güncelleme  yapıldıktan  sonra   kullanılması  bekleniyor.   Akıllı  saat   markaların    kendi    ürünlerine  oranla   zayıf  olsa da,    sorun  çıkarmaması  bakımından  tercih  edilmekte.      Bu özellikleri   sayesinde   telefonunuza   gelen  aramaları  ve mesajları    saat  üzerinde  göreceksiniz.

 

Vecto  markasının  piyasaya   çıkardığı  bu  model telefon,  aslında  o  kadar   işlevsel  bir   model  değil.     Ama    30  gün   pil  ömrü  olması ve  telefonun   Dış   tasarımın   harika   bir    tarzda  olması     saat  modelinin  satışlarını  artırmakta.    Kordon  olarak orta   kalınlıkta  ve  yaklaşık   8  Cm  kalınlığına  sahip.  Bu  özellikleri  sayesinde akıllı  telefonlar  arasındaki  yerini   sağlama   alıyor.    Ayrıca   Sadece  Android  değil,    Apple  marka  telefonların   işletim   sistemlerine   göre  de   çalışma  yapan  bu    akıllı   saat  kısa  sürede  etkisini     büyütecek.  En   iyi  tasarıma   sahip   akıllı  saatler   arasında  en    çok  tasarımı  zengin  olan  bir telefon.  Bu özellikleri  sayesinde  pek  çok    donanımsal   takviyesi  olmasa  da,   akıllı  saatler arasında  yerini   sağlama  almış durumda.

vector-akilli-saat-1443423722

 

Diktörtgen  ve   Yuvarlak   tarzında    saat  modeli  olan  bu   Akıllı   saat  modelinde,    insanların  cazip  olan  tarafları  bu  şekilde   devam etmekte.    İos  ve  Android    işletim   sistemine  sahip olan  telefonlara    uygulama   yüklenmesiyle  beraber  şık  ve doğal  bir  saat  modeli  artık sizleri  bekliyor.    Rahat  kullanımı  ve  özellik  olarak mesajlar,  telefon  cevaplama,    yürüyüş  mesafe  hesaplama ve buna benzer takviyelerle  beraber  telefonların  kullanımını  da    çok  rahat    sokuyor.   Sizin  için    de   kullanım  avantajı  sunarak,  kısa   sürede  alışacak  ve     vazgeçilmez  bir   hale gelecek.   Kullanımı    rahat  olan,    dış  tasarımı  daha   şık  duran  ve  bileğe   asla   ters  bir  baskı  yapmayan  bu saat  modelini  kullandıktan  sonra  çok seveceksiniz.

Yazar : Ahmet

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

1 Yorum.[Yorum yazın]

  1. Bilal Çaktı

    Güzel bir teknoloji fakat batarya ömürleri henüz çok kısa bence.. her ne kadar 30 gün derse desin saati taktın mı koluna senelerce kullanacaksın kardeşim. Şaka bir yana şu enerji sorununa biran önce bir yol bulsalar iyi olur.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>