AnasayfaHaberler › Saatler Ne Zaman Geri alıcanak 2014

Saatler Ne Zaman Geri alıcanak 2014

Evet arkadaşlar, sonbahar ekinoksu ile beraber cemre düştü ve sonbahara resmi olarak girmiş bulunmaktayız. Türkiye’de her sene olduğu gibi enerji tasarrufu ve kış aylarının daha verimli geçmesi için saatlerimiz geri alınacak. Peki ama “saatler ne zaman geri alınacak diye sorduğunuzu duyar gibiyim. Sonbaharın gelişiyle beraber, Kayseri valiliğinin yaptığı açıklamada; 16 şubatta resmi gazetede yayınlanan bakanlar kurulu kararı ile saatler 26 Ekim 2014 pazar günü gece yarısı saat 4.00 dan itibaren bir saat geri alınıcak. İş saatlerinde ise herhangi bir değişiklik olmayacaktır.

Unutmayın derim. Unutup ta sabah bir saatlik uykunuzdan olmayın. Kimsenin işe bir saat erken gitmek isteyeceğini sanmıyorum.

Saatler Ne Zaman Geri Alınacak 2015

saatler ne zaman geri alınacak

saatler ne zaman geri alınacak

 

Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

1 Yorum.[Yorum yazın]

  1. […] Saatler ne zaman geri alınacak 2014 […]

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>