AnasayfaMobil Cihazlar › Samsung Galaxy Alpha’nın Büyüsüne Siz De Kapılacaksınız

Samsung Galaxy Alpha’nın Büyüsüne Siz De Kapılacaksınız

Samsung Galaxy AlphaSamsung Galaxy serisinin en yeni ve en şık akıllı cihazlarından biri olan Galaxy Alpha ülkemizde de satışa sunuldu. Verimlilik, kullanışlılık ve şıklığın bir arada sunulduğu bir ürün olan Galaxy Alpha, full metal gövdesi ile dikkat çekiyor. Tamamen metalden yapılmış gövdesinin şıklığı çevrenizdeki insanların dikkatini çekecek ve bu metal gövde sizlere çarpmaya karşı ayrıca bir güven verecek.

Galaxy Alpha’nın Verimli Güç Kullanım Sistemi

                Akıllı cihazların hemen hepsinde görülür hale gelen hızlı biten pil sorununa Galaxy Alpha ile son verebilirsiniz. Sahip olduğu yenilikçi Android işletim sisteminin ‘Ultra Güç Tasarrufu’ modu, akıllı cihazınızın şarjının gerektiği zaman haftalarca yetebilmesine olanak tanıyor. İşlevselliği bulunmayan tüm özellikleri sizin için tespit edip devreden çıkaran bu mod, cihazınızın pil ömrünü de bir hayli artırıyor.

Galaxy Alpha’nın Teknik Özelliklerine Hayran Kalmamak Elde Değil

                Parmak izi ile internet hesaplarınıza girebildiğiniz bir akıllı cihazınız olmasını istemez miydiniz? Galaxy Alpha’nın genel teknik özelliklerini şöyle sıralayabiliriz:

  • Süper AMOLED 4.7 inçlik dev ekran
  • Sekiz çekirdekli işlemcisi ile yüksek hız
  • 2 GB RAM, 32 GB ROM
  • 1 MP ön, 12 MP arka kamera
  • Parmak izi, ışık, mesafe, hareket, cayro ve en önemlisi kalp ritmi sensörü
  • Tüm bu özelliklere sahip cihazın 115 gr gibi oldukça düşük bir ağırlığa sahip olması da cihaz için en büyük artılardan biridir.

 

 

 

Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>