AnasayfaMobil Cihazlar › Samsung Galaxy Note Edge İnceleme

Samsung Galaxy Note Edge İnceleme

Samsung Galaxy Note Edge nedir ve diğer telefonlardan ayrılan özelliğine bakacak olursak bu modelden önce Samsung ve Lg gibi büyük firmalarında bu konuda bir üretim yapma çabası olduğu ve istedikleri verimi alamadıklarını göreceksiniz. Samsung Galaxy Note Edge telefonunu diğer telefonlardan ayıran özelliği ise aslında iki ekranı bulunması ilk olarak ana ekran daha sonra yandaki kavisli ekran kavisli ekran ile farklı bir kullanım özellikleri eklenen Samsung Galaxy Note Edge modeli aslında Samsung’ un yeni telefonu Note 4 modelinden daha hafif olmasından dolayı oldukça dikkat çekti.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Samsung Galaxy Note Edge Özellikleri

  • Erkan boyutu 5.6 inch olarak karşımıza çıkan telefon super amoled ekran kullanıyor.
  • 128 Gb a kadar artırılabilen 32 gb dahili hafızası olan telefon 3 gb da ram özelliğine sahip.
  • Çıkarılamaz bataryası ile 3000 mAh özelliği ile karşımıza çıkıyor.
  • Kamerası 16 mp arka flaşlı kamera aynı zamanda önde ise flaş desteği olmayan 3. 7 mp özellikli öz çekim  kamerası yer alıyor.

Samsung Galaxy Note Edge  Kullanım Özellikler

Arkasında yer alan deri kılıf ile kayma gibi etkenlerden kurtulan bu telefon kamerası dışarı doğru yapıldığı için sert zeminlere bırakırken dikkatli olunması gerektiği söyleniyor. Samsung firması dâhilinde verdiği s pen ile ayrıntılı bir kullanım sağlıyor.

Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>