AnasayfaMobil Cihazlar › Samsung Galaxy S4

Samsung Galaxy S4

Son zamanların en çok rağbet gören telefon markası Samsung ve tanıtımını yaptığı Samsung Galaxy S4 cazip özellikleri ve yenilikleri ile hayranlarının gönüllerinde taht kurmaya aday bir telefon modeli. Özellikleri saymakla biteceğe benzemiyor.

Diğer akıllı telefonlardan farklı birçok yenilik mevcut Galaxy S4’de. Bunlardan birisi ‘ Samsung Smart Scroll’ ( Samsung Akıllı Kaydırma) özelliği. Bu özellik ile e- postalar veya tarayıcı ekrana hiç dokunulmadan aşağı yukarı kaydırılabiliyor. Yani yüzünüzün ekrana çevrili olup olmadığını anlayan bir teknoloji mevcut. Ayrıca bilek hareketi de algılanabiliyor, böylece sayfalar aşağı yukarı kaydırılabiliyor.

Bir diğer özellik Air View özelliği. Bu özellik ile çeşitli içerikler açmaya gerek olmadan ön izleme ile incelenebiliyor. Hem de yine ekrana dokunmaya gerek kalmadan sadece parmaklarla. Mesela e-posta, video, fotoğraf veya S Planner içeriklerine ön izleme yapılması mümkün. Yine Air View ile bir internet sayfasını büyütülmüş olarak görme ya da hızlı aramada kayıtlı bir telefon numarasını ön izleme ile görebilme imkânları mevcut. ‘ Air Gesture’ ( Temassız Kontrol) özelliği ile yine telefona dokunmaya gerek kalmadan, elinizin havada yaptığı bir hareketle çalan bir müziği istediğiniz şekilde yönetebilmeniz mümkün. Bir el hareketi ile müziği değiştirebilir, durdurabilir, bir web sayfasında gezinebilir ya da gelen bir aramayı kolayca kabul edebilirsiniz. Hayatınızı kolaylaştırma adına her şey düşünülmüş.

galaxy s4

galaxy s4

zp8497586rq
Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

Yoruma kapalı.