AnasayfaMobil Cihazlar › Samsung Galaxy S5 ile Modernliği ve Şıklığı Bir Arada Yaşayın

Samsung Galaxy S5 ile Modernliği ve Şıklığı Bir Arada Yaşayın

Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile birlikte Samsung da kendini oldukça fazla geliştirmiştir. Samsung’un son teknoloji harikası Galaxy S5 sayesinde modern ve şık bir tasarımı bir arada görmüş olursunuz.

Samsung Galaxy S5 Hakkında Her şey

Teknolojinin bütün imkânlarını değerlendirerek sizlere sunan Samsung her daim her şeyin en iyisini yapmayı amaçlamıştır ve Samsung Galaxy S5’i piyasaya sürmüştür.

Samsung Galaxy S5

Samsung Galaxy S5 özellikleri

  • Hareketleri görüntüleri yakalamak artık sizin elinizde, 0.3 saniye içerisinde çekim yapmanızı sağlayan özelliği sayesinde en güzel anları ölümsüzleştirebilirsiniz.
  • Seçilebilir odak özelliği ile odak yapmak noktayı ayarlayabilirsiniz.
  • Güç tasarrufu modu sayesinde önemli zamanlarda şarjınızı idare edebileceksiniz.
  • Toza ve suya karşı dayanıklı olması sayesinde ekranın görüntüsünde ve işletim sisteminde hiçbir sıkıntı yaşamayacaksınız.
  • 1 inçlik ekranı sayesinde resimlerinizi ve videolarınızı daha net bir şekilde görüntüleyebileceksiniz ve oyunlarınızı yüksek kalitede oynayabileceksiniz.
Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>