AnasayfaMobil Uygulama › Snowball İle Yeni Dönem Anlık Mesajlaşma

Snowball İle Yeni Dönem Anlık Mesajlaşma

snowball uygulamasıMsn tartışmasız olarak zamanın en çok kullanılan anlık mesajlaşma programıydı, Facebook gelene kadar. Facebook, Msn kullanımı büyük bir oranda düşürdü. Genede Msn iş sektörlerinde haberleşme aracı olarak büyük oranda kullanılıyordu. Bunun sebebi genel anlamda şirketlerde Facebook’a girişin yasak olmasıydı. Fakat Microsoft bu düşüşten memlun değildi ve Msn’yi 2013 nisan ayında sonlandırmaya karar verdi. Bu tam anlamıyla bir sonlandırma değildi. Microsof Msn’yi diğer farklı sosyal platformu olan Skypee ile birleştirmeye karar vermişti. Msn’den Skypee’ye geçen bir çok kullanıcı bu durumdan memlun olmadı ve anlık mesajla sistemleri baya bir bölündü. Hatta zamanın da sizler için Msn için bir kaç alternatif yazımızla Msn yerine kullanabileceğiniz bir kaç anlık mesajlaşma programlarını tanıtmıştık.

Çoğumuz farklı anlık mesajlaşma programlarını kullandığımız için, hepsinden birer tane açma zorunluluğu doğdu. Bu gün sizlere bütün bu anlık mesajlaşma programlarını bir arada kullanabileceğiniz Snowball‘ı göstermek istiyorum. Bu uygulama şu an için sadece mobil akıllı telefonlar için hazırlanmış.

Snowball uygulaması henüz çok yeni bir uygulama gelişme aşamasında ama genede oldukça kullanışlı olduğunu söyleyebilirim. Şu an için sadece Android telefonlar için kullanılabilir. “Tek gelen kutusu” sloganıyla yola çıkan bu mobil uygulama, tek bir pencerede telefonunuzdaki mesajları, whatsApp mesajlarını, Facebook messenger mesajlarını ve aklınıza gelebilecek bütün mesajla yöntemlerini bir arada tek bir alanda toparlıyor ve sizi uyarıyor.

Snowball oldukça iddialı olarak piyasaya giriş yaptığını söyleyebiliriz. Hatta büyük yatırımcılar tarafından büyük fonlar alacak kadar iddialı. Snowball indirmek için Android telefonunuzdan aratmanız yeterli kullanımı da oldukça basit. Bu anlık mesajlaşma programı ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki videomuzu izleyebilirsiniz.

Videoyu izliyince snowball nedir sorusuna daha iyi bir cevap bulacaksınız..

Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>